Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Ciągnik wpadł do rowu. 30-latek uwięziony pod traktorem

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Ciągnik wpadł do rowu. 30-latek uwięziony pod traktorem
Wiadomości wypadki
Data publikacji 02.09.2020r.

Ciągnik rolniczy, którym kierował 28-letni traktorzysta wpadł do przydrożnego rowu. Traktor tak niefortunnie się przewrócił, że przygniótł 30-letniego pasażera ciągnika. Kierowca ciągnika może za to trafić na 12 lat do więzienia.

Łęczna: 30-latek przygnieciony przez ciągnik

W piątek 28 sierpnia 2020 roku po godzinie 23:00 we wsi Trębaczów pod Łęczną (woj. lubelskie) doszło do poważnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego, którym podróżował 28-letni  traktorzysta oraz 30-letni pasażer, obaj to mieszkańcy gminy Łęczna.

r e k l a m a

Jak ustalili policjanci z KPP w Łęcznej, w pewnym momencie traktorzysta stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Jakby tego było mało to, ciągnik przewrócił się i przygniótł pasażera. 30-latek z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Podczas prowadzenia czynności, policjanci ustalili, że 28-letni kierowca ciągnika miał ponad 2 promile alkoholu. Za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu może zostać skazany nawet na 12 lat pozbawienia wolności oraz na zakaz prowadzenia pojazdów, nawet dożywotnio.

r e k l a m a

 

Paweł Mikos
Fot. pixabay

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a