Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Czy nadciąga kryzys na rynku mleka? Co jeszcze w nowym numerze TPR?

Paweł Mikos
Kategoria: Wiadomości
Czy nadciąga kryzys na rynku mleka? Co jeszcze w nowym numerze TPR?
Wiadomości
Data publikacji 14.11.2022r.

47. numer Tygodnika Poradnika Rolniczego poświęcony jest kondycji polskiego mleczarstwa w związku z targami Mleko Expo. W najnowszym numerze TPR możecie przeczytać m.in. o aplikacji suszowej, która wybitnie irytuje rolników, która co rusz przestaje działać przez co uniemożliwia złożenie wniosku o oszacowani szkód suszowych.

W 47. numerze Tygodnika Poradnika Rolniczego można przeczytać także o tym, czy nasze rolnictwo jest gotowe na pełen zakaz stosowania pasz GMO. W dziale Technika rolnicza zachęcamy do lektory kilku artykułów poświęconych rozrzutnikom obornika, w tym o rozrzutniku z własnym HDS-em od Cynkometu. 

O czym jeszcze przeczytasz w nowym 47. numerze Tygodnika Poradnika Rolniczego? M.in. o:

  • Jak UE chce rozwiązać kryzys na rynku nawozów mineralnych?
  • o dodatku węglowym dla rodzin zamieszkujących w jednym domu 
  • Jak zadbać o glebę, aby dała wysoki i dobrej jakości plon?W jakim stopniu w żywieniu świń można zastąpić śrutę sojową wywarem gorzelnianym?
  • Rolnicy spod Sierpca od 25 la notują dodatnią dynamikę produkcji mleka 
  • Sołtyska Śródki pełna energii i pomysłów 

Nie znasz jeszcze Tygodnika? Wypróbuj go za darmo

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika. 

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a