Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

DRAMAT w Tyszowcach: Rolnik przejechał ciągnikiem po żonie

Krzysztof Janisławski
Kategoria: Wiadomości
DRAMAT w Tyszowcach: Rolnik przejechał ciągnikiem po żonie
Wiadomości
Data publikacji 04.08.2021r.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Tyszowcach w powiecie tomaszowskim. 82-latek kierujący ciągnikiem cofając nim na swoim podwórku najechał na znajdującą się za pojazdem 72-letnią żonę. Kobieta zginęła na miejscu.

Nieszczęśliwy wypadek w Tyszowcach. Nie żyje 72-latka

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj przed godz. 16. - 82-letni mieszkaniec Tyszowiec wykonywał manewr cofania ciągnikiem rolniczym na swojej posesji – mówi sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska, oficer prasowy KPP w Tomaszowie Lubelskim. - Podczas tego manewru nie zauważył znajdującej się za pojazdem 72-letniej żony i najechał na nią. Niestety, mimo prowadzonej reanimacji życia kobiety nie udało się uratować. 72-latka poniosła śmierć na miejscu. 

r e k l a m a

Nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności nieszczęśliwego wypadku pracować teraz będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

Policja w Tomaszowie apeluje: Cofając zawsze należy ustąpić pierwszeństwa

r e k l a m a

Jak informuje policja w Tomaszowie Lubelskim wstępna przyczyna wypadku to nieprawidłowe cofanie. - Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania tego typu manewrów – stwierdza Małgorzata Pawłowska. 

Pamiętajmy, że przy cofaniu należy ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu. Zawsze trzeba upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda. W razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc innej osoby.

Krzysztof Janisławski

Fot. KPP w Tomaszowie Lubelskim

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Czapka z daszkiem szara TPR

Czapka z daszkiem szara TPR

Płacisz tylko

35,00 zł SPRAWDŹ

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a