Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Osobówka zepchnęła ciągnik do rowu. Ranny rolnik [FOTO]

Osobówka zepchnęła ciągnik do rowu. Ranny rolnik [FOTO]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 05.06.2021r.

Traktorzysta w szpitalu, a ciągnik rolniczy oraz osobówka w rowie. To skutek zderzenia obu pojazdów, do którego doszło w Szczuczynie (woj. podlaskie) na ul. Granicznej. Powodem zderzenia pojazdów był alkohol we krwi jednego z uczestników.

Białystok. Osobówka staranowała ciągnik w Szczuczynie

Zderzenie pojazdów miało miejsce 28 maja wcześnie rano, bo około godziny 6. Na miejsce zadysponowano strażaków, w tym także ochotników z miejscowej jednostki w Szczuczynie (woj. podlaskie), a także załogę pogotowia ratunkowego oraz policję.

W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowany został rolnik kierujący ciągnikiem. Jego ambulans przetransportował do szpitala. Kierowca osobówki nie wymagał pomocy medycznej.

r e k l a m a

Najechanie na tył zakończone wjazdem do rowu

Dość szybko policja ustaliła przebieg zdarzenia. Winnym w tym przypadku okazał się być kierowca osobowego auta, który najechał na tył ciągnika rolniczego i razem z traktorem wpadł następnie do rowu.

Jeszcze szybciej ustalono, dlaczego kierujący Mercedesem doprowadził do zderzenia. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierującego osobowym samochodem ponad 1,5 promila alkoholu. Został on zatrzymany do wytrzeźwienia i przedstawienia mu zarzutów.

Michał Czubak
Fot. OSP Szczuczyn

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a