Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Suzuki zmasakrowane po zderzeniu z kombajnem. 3 dzieci rannych [ZDJĘCIA]

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
Suzuki zmasakrowane po zderzeniu z kombajnem. 3 dzieci rannych [ZDJĘCIA]
Wiadomości Wypadki
Data publikacji 12.08.2022r.

Troje dzieci w wieku 2, 7 i 11 lat oraz ich matka trafili do szpitala po tym jak samochód, którym podróżowały, zderzył się z Bizonem. Razem z nimi do szpitala trafiła kobieta, która kierowała samochodem. Kombajniście nic się nie stało.

Suwałki. Zderzenie osobówki z kombajnem. Troje dzieci rannych

Do wypadku doszło w czwartek wieczorem w pobliżu miejscowości Piecki (woj. podlaskie). W zderzeniu udział brały dwa pojazdy: kombajn Bizon oraz osobowe Suzuki. Osóbówką podróżowała kobieta z trojgiem dzieci w wieku 2, 7 oraz 11 lat. Kombajnem kierował 36-latek. Jemu nic się nie stało.

r e k l a m a

Osobówka wciągnięta pod heder Bizona

Gdy straż dotarła na miejsce dostrzegli oni przerażający widok. Osobowe auto niemal całe znajdowało się pod hederem. Wewnątrz auta znajdowały się osoby, które wymagały pomocy medycznej.

Na miejscu pracowało kilka strażackich zastępów, dwie karetki pogotowia oraz helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. To właśnie nim zabrana została najciężej ranna osoba.

Zawinił 36-latek z kombajnu

Już wstępne ustalenia policji z Suwałk poczynione na miejscu zdarzenia, wskazują na winę 36-latka w Bizonie. To on, zdaniem funkcjonariuszy policji, wyjeżdżając z pola, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej osobówką i doszło do zderzenia.

Michał Czubak

Fot. Filipów

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a