Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Skorzystaj

r e k l a m a

Partner serwisu

Pioneer już 95 lat wspiera rolników

Marek Kalinowski
Kategoria: Uprawa
Pioneer już 95 lat wspiera rolników
Uprawa
Data publikacji 17.05.2021r.

Historia firmy Pioneer zaczęła się w 1926 r. od realizacji pomysłu na wyhodowanie nasion odmian mieszańcowych kukurydzy. Dziś jest rozpoznawalną na całym świecie marką, która należy obecnie do Corteva Agriscience.

Pioneer dla rolników i dla dobrych praktyk rolniczych

Produkty i usługi marki Pioneer należą do najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku, dzięki którym rolnicy mogą maksymalizować plony i uprawiać rośliny, których potrzebujemy, aby zaspokoić rosnące potrzeby żywieniowe świata – powiedział Jim Collins, dyrektor generalny Corteva Agriscience. – Od 95 lat wspieramy rolników, inwestujemy w społeczności i promujemy zrównoważone praktyki rolne. I będziemy to robić przez wiele następnych lat.

r e k l a m a

Pioneer wywodzi się ze środkowo-zachodnich Stanów Zjednoczonych, ale obecnie działa w skali globalnej. W Polsce firma prowadzi działalność od 1986 roku.

Już 35 lat w Polsce!

r e k l a m a

To Pioneer pomógł stworzyć rolnictwo, jakie znamy nie tylko w USA, ale na całym świecie powiedział Paweł Trawiński, dyrektor działu sprzedaży nasion w Corteva Agriscience w Polsce. – W Polsce Pioneer od 35 lat dostarcza rolnikom wysokiej jakości nasiona i wspiera ich w prowadzaniu gospodarstw rolnych.

Firma zachęca do świętowania 95. urodzin Pioneer online, przez dzielenie się wspomnieniami i doświadczeniami związanymi z marką oraz oznaczanie ich hashtagami #BestIsYet, #StworzoneByRosnac, #Pioneer.

Marek Kalinowski

Za informacją Corteva Agriscience
Zdjęcie: Pixabay

Ten produkt może Ciebie zainteresować

Czapka z daszkiem - Tygodnik Poradnik Rolniczy

Czapka z daszkiem - Tygodnik Poradnik Rolniczy

Płacisz tylko

27,00 zł

Cena regularna 35,00 zł

SPRAWDŹ

Widziałeś już nasze video ""Nie będziemy umierać w ciszy". Rolnicy będą protestować w w całej Polsce"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a