StoryEditorMateriał promocyjny

Jakie systemy nawadniania oferują niezawodność?

03.02.2021., 15:02h
Pompy Franklin Electric są najlepiej dostosowane do potrzeb rolnictwa, gwarantując stabilność i długą żywotność eksploatacyjną, zdolność do zwiększania wydajności, zmniejszania zużycia energii lub lepszej kontroli i przewidywania plonów.

Niezawodne działanie w każdym miejscu

Od ponad 75 lat inżynierowie Franklin Electric rozwijają swoje produkty tak, aby dziś miały one wiele cech, które czynią je najlepszymi i najbardziej niezawodnymi na rynku. Wszystkie produkty nadają się również do współpracy z przetwornicami częstotliwości tzw. falownikami, co pozwala na dodatkową optymalizację pracy systemu. Zarówno pompy głębinowe jak i powierzchniowe charakteryzują się wysokimi standardami jakości i sprawności, a dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej i prostym funkcjom elektronicznym sprawiają, że instalacja i obsługa są proste i niezawodne.

ROZWIĄZANIA DLA ROLNICTWA

 

WODA NASZYM ŻYWIOŁEM.

Franklin Electric — podstawowe informacje: Franklin Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń i systemów do transportu małych lub dużych ilości wody, zarówno w poziomie, jak i w pionie, pod niskim lub wysokim ciśnieniem. Systemy te składają się z perfekcyjnie dopasowanych komponentów, od silników i pomp po napędy i sterowniki, które zwiększają efektywność, bezpieczeństwo i trwałość.

Produkty Franklin Electric są znane z trwałości. Zostało to wielokrotnie udowodnione, gdy instalatorzy demontują agregaty pompowe ze studni, w których od dziesięcioleci niezawodnie pracują na głębokościach nawet ponad stu metrów. Jest to również powód, dla którego nasi klienci ufają nam i nie korzystają z usług żadnego innego producenta.

Co najważniejsze, sieć sprzedaży i serwisu Franklin Electric oferuje szybkie dostawy dzięki dużym magazynom w Europie (m.in. w Polsce). Produkcja odbywa się wyłącznie w naszych własnych zakładach w Europie posiadających certyfikat ISO.

POMPY GŁĘBINOWE 4"/6"/8"/10"/12"  

  Jakie systemy wspomagające nawadnianie zapewniają niezawodność i oszczędność energii?

Oszczędność energii na poziomie 20%

W czasach stale rosnących kosztów energii, przy zakupie nowych urządzeń coraz większą wagę przykłada się do jak najlepszej efektywności. W tej materii Franklin Electric ustanowił nowy punkt odniesienia dla zastosowań w studniach głębinowych dzięki swoim systemom o wysokiej sprawności (HES — ang. High Efficiency Systems) o mocach pomp do 250 kW.

POMPY GŁĘBINOWE WYSOKIEJ SPRAWNOŚCI 4"/6"/8/"10"  


Wykorzystanie energii słonecznej jako źródła energii, nawet w regionach mniej nasłonecznionych

Algorytm MVPT maksymalizuje wydajność i niezawodność systemu w okresach przy mniejszej ilości dostępnej energii słonecznej. Zintegrowane rozwiązania do podnoszenia napięcia pozwalają na znaczne zmniejszenie liczby paneli fotowoltaicznych.

Wykorzystanie fotowoltaiki jest również bardzo atrakcyjne dla małych wydajności pompowania i małych pomp, np. do zaopatrzenia w wodę pitną lub nawadnianie pól w terenie nieuzbrojonym w energię elektryczną.

WIELOSTOPNIOWE PIONOWE POMPY ODŚRODKOWE

 

Kontrola ciśnienia i przepływu

Zestawy podnoszenia ciśnienia Franklin Electric składają się z zestawu pomp łączonych równolegle przez kolektory, zawory odcinające i zwrotne. Wielostopniowe pompy pionowe i zestawy podnoszenia ciśnienia Franklin Electric przekonują szeroką gamą opcji i są najlepszym rozwiązaniem spełniającym wysokie wymagania w systemach instalacji wodociągowych lub nawadniających.

Jednak w wielu zastosowaniach, takich jak zaopatrzenie w wodę zwierząt na fermach hodowlanych, ważne jest, aby systemy radziły sobie z bardzo małymi, wolno dozowanymi ilościami wody, gdzie można stopniowo zwiększać przepływ i ciśnienie, aby zawsze dopasować je do aktualnego zapotrzebowania.

Franklin Electric oferuje systemy pompowe, które zapewniają całodobowe monitorowanie 24/7.

ZESTAWY PODNOSZĄCE CiŚNIENIE 

POMPY ODŚRODKOWE Z ODSYSANIEM KOŃCOWYM

Chcesz dowiedzieć się więcej o Franklin Electric? Odwiedź naszą witrynę internetową pod adresem franklinwater.eu lub umów się na spotkanie z naszym autoryzowanym dystrybutorem:

FEmot s.c.
62-081 Chyby k/Poznania
ul. Szamotulska 17d
Pan Rafał Jaworski
tel        +48 507 110 329
email    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jakie systemy nawadniania oferują niezawodność?

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. lipiec 2024 23:58