Łatwy w instalacji system automatycznego kierowania maszynami rolniczymi od FJDynamicsFJDynamics
StoryEditorMateriał promocyjny

Łatwy w instalacji system automatycznego kierowania maszynami rolniczymi od FJDynamics

08.07.2024., 14:40h
FJDynamics wprowadza na rynek nowy system automatycznego kierowania FJD AS2 Steer Ready typu plug-and-play. Umożliwia on łatwe i szybkie wprowadzenie automatycznego kierowania w maszynach rolniczych bez wysokich kosztów.

FJDynamics, światowy lider w dziedzinie technologii precyzyjnego rolnictwa, ogłasza oficjalne wprowadzenie na rynek swojego systemu automatycznego kierowania FJD AS2 Steer Ready. Ten rewolucyjny system szybko odblokowuje moc automatycznego kierowania w pojazdach rolniczych gotowych do kierowania w sposób typu plug-and-play, upraszczając instalację przy minimalnych możliwych modyfikacjach i podnosząc precyzję kierowania dla rolników na całym świecie.

„Nasz AS2 to prawdziwe rozwiązanie typu plug-and-play, które umożliwia szybkie wykonanie automatycznego sterowania w pojazdach gotowych do kierowania” — powiedział Young Yang, dyrektor FJD Precision Agriculture. Zbudowany w kompaktowej konstrukcji, AS2 został wprowadzony jako ważny system do bezpośredniego sterowania przepływem hydraulicznym w maszynach rolniczych, umożliwiając operatorom wykonywanie precyzyjnych operacji z wygodą z kabiny podczas wypraw w każdy teren.

image
FSystem automatycznego sterowania FJD AS2 Steer Ready
FOTO: FJD

Idealne dopasowanie do pojazdów gotowych do kierowania: minimalne modyfikacje nie powodują żadnych innych kosztów

AS2 obsługuje szeroką gamę maszyn rolniczych gotowych do kierowania, które są wstępnie wyposażone w automatyczne sterowanie za pośrednictwem komunikacji CANBUS. „Nie wymaga żadnych dodatkowych kontrolerów ani zmian w oryginalnej konfiguracji” — powiedział Yang. Jego adaptowalność sprawia, że idealnie nadaje się do różnych prac rolniczych, od uprawy roli po zbiory, zmniejszając potrzebę dodatkowego sprzętu.

„Zauważyliśmy, że niektórzy rolnicy kupili maszyny gotowe do kierowania, ale później mogą uznać modernizację do fabrycznego systemu automatycznego kierowania pojazdu lub systemów innych producentów za nieco kosztowną” — wyjaśnił Yang. „FJD AS2, zaprojektowany z myślą o opłacalności, oferuje niedrogą alternatywę dla rolników o ograniczonym budżecie lub poszukujących ekonomicznej opcji”.

image
AS2 to prawdziwe rozwiązanie typu plug-and-play, które umożliwia szybkie wykonanie automatycznego sterowania w pojazdach gotowych do kierowania” — powiedział Young Yang, dyrektor FJD Precision Agriculture
FOTO: FJD

Dzięki bezproblemowej integracji z zarezerwowanym portem sterowniczym ciągnika, AS2 pozwala rolnikom zachować wysokiej jakości kierownicę jak wcześniej, przy minimalnych modyfikacjach. Ponadto system zmniejsza potrzebę instalowania dodatkowego zaworu hydraulicznego lub wymiany oryginalnej kierownicy, oszczędzając rolnikom wiele na zatrudnianiu doświadczonych pracowników do kłopotliwej instalacji.

Pionier w terenie na każdym polu: wysoka precyzja wynika ze stabilnej kontroli

AS2 bezproblemowo integruje się z zaworami hydraulicznymi ciągnika i wykorzystuje oryginalne fabrycznie zamontowane zawory kierownicze, zapewniając niezawodną stabilność i precyzyjną kontrolę układu kierowniczego z dokładnością 2,5 cm. Ten innowacyjny system utrzymuje kierownicę nieruchomo podczas nawigacji, umożliwiając bezwysiłkową regulację i stałą wydajność na wszystkich rodzajach terenu i pól.

„Bezpośrednie połączenie z układem hydraulicznym pojazdu pozwala operatorom osiągnąć ten sam poziom dokładności i wydajności, z którego korzystają odpowiedniki z automatycznym sterowaniem” — powiedział Yang. „Możesz zaufać, że będzie pionierem w codziennym rolnictwie na różnych terenach i typach pól”. Bez kłopotliwego zewnętrznego okablowania, AS2 będzie zasilany bezpośrednio z gniazda zasilania wewnątrz kabiny.

Po podłączeniu do pojazdu gotowego do kierowania, AS2 oferuje również szeroki wachlarz praktycznych funkcji, w tym różnorodne wzorce linii prowadzenia, inteligentny zawracanie, płynny transfer informacji GIS i obsługę sygnałów z wielu źródeł. „W ramach misji dostarczania rolnikom dostępnych i optymalnych rozwiązań technologicznych, AS2 jest naszą odpowiedzią na przyspieszenie innowacji i sukcesu rolników” — potwierdził Yang.

Dostępność

AS2 jest dostępny do natychmiastowego zamówienia w przedsprzedaży u autoryzowanych dystrybutorów FJDynamics na całym świecie od dziś. Skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem, aby uzyskać wycenę i złożyć zamówienie.

O FJDynamics

FJDynamics ma misję wspierania najbardziej pracochłonnych branż dostępnymi rozwiązaniami technologicznymi. Posiadając centra badawczo-rozwojowe i operacyjne w Singapurze, USA, Szwecji, Hongkongu (Chiny) i Chinach kontynentalnych, FJD poświęca się upraszczaniu przepływów pracy, zwiększaniu produktywności i demokratyzacji zaawansowanej technologii dla branż takich jak rolnictwo, budownictwo cyfrowe i geodezja na całym świecie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.fjdynamics.com/r/O7Z

Kontakt dla prasy i mediów

Oficjalna strona internetowa: https://www.fjdynamics.com/pl

Konto FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=61556121689069

Kontakt handlowy: Marek Rola Tel: +48 600 509 542;

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 02:07