StoryEditorPrasy

Nowa prasoowijarka Kuhn VBP 7190 z tytułem Farm Machine 2023. Co ją wyróżnia?

15.02.2023., 11:02h
Wszechstronność, niezawodność i unikatowość w swoim segmencie maszyn – to dzięki tym cechom prasoowijarka VBP 7190 firmy Kuhn została uhonorowana tytułem Farm Machine 2023. Co konkretnie oferuje rolnikom zwycięska prasoowijarka Kuhna?

Prasoowijarka Kuhn VBP 7190 z tytułem Farm Machine 2023

Na paryskich targach SIMA jednym z producentów, który triumfował, była firma Kuhn, której zwycięstwo w prestiżowym konkursie Farm Machine 2023 przypadło w kategorii „prasy”. Zdaniem dziennikarskiego jury to najnowsza prasoowijarka Kuhn VBP 7190 zasłużyła na tytuł najlepszej, a głównym atutem były rozwiązania zapewniające maszynie dużą wszechstronność.

Kombinacja prasy zwijającej i owijarki Kuhna jest obecnie najmocniejszą i najbardziej uniwersalną maszyną w swoim segmencie. Jak zapewniają producenci, prasoowijarka VBP 7190 ze zmienną komorą poradzi sobie z każdym rodzajem materiału żniwnego. Maszyna oferuje rolnikom jeszcze większą wydajność i precyzyjne formowanie bel – od gęstych bel słomy o dużej średnicy do idealnie uformowanych i szczelnie owiniętych folią bel o wysokiej wilgotności.

Słoma lub zielonka, owijanie folią do wiązania lub siatką. Rolnik może wybierać bez konieczności poświęcania zbyt wiele czasu na zmiany. Niezależnie od warunków, można wykonać zaplanowane prace! – czytamy w uzasadnieniu jury Farm Machine 2023.

W co wyposażona jest najnowsza prasoowijarka Kuhn VBP 7190? 

  • Kontrola gęstości i-DENSE,
  • Zintegrowany rotor podający z maksymalnie 23 nożami,
  • System wiązania folią TWIN-reel.
  • Solidna i trwała konstrukcja zapewnia maksymalną wydajność na każdym etapie procesu: od podawania do owijania.

Zespół Huhn nie krył radości z przyznanej nagrody. Product manager działu prasoowijarek Peter van Hoek pogratulował swoim pracownikom, stojącymi za sukcesem firmy.

Wyrazy uznania dla całego zespołu stojącego za prasą VBP 7190. To nie tylko prasa do belowania i owijania, jest to wyjątkowa, wszechstronna i potężna maszyna. Dotyczy to również wszystkich innych działów, które były zaangażowane w jej rozwój. To nie jest tylko grupa pojedynczych pracowników, ale zespół, który osiąga więcej dzięki wspólnej pracy. Jestem dumny, że jestem członkiem tego zespołu. Z niecierpliwością czekamy na możliwość zaprezentowania VBP 7190 rolnikom na targach i pokazach polowych dookoła świata – mówił Peter van Hoek.


Zdjęcia: Kuhn

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
26. maj 2024 23:03