BiSeptDip Barrier to dwuskładnikowy, barierowy środek zawierający dwutlenek chloru, który szybko i skutecznie zabija bakterie i grzyby wywołujące mastitisfirmowe
StoryEditorHigiena doju

BiSeptDip Barrier - nowy środek do dippingu strzyków

20.01.2024., 14:30h
Oferta produktów do higieny wymion firmy GEA powiększyła sie o kolejny, wysokiej jakości preparat do dippingu strzyków - BiSeptDip Barrier.

BiSeptDip Barrier - silnie działa, szybko dezynfekuje dobrze pielęgnuje strzyki

BiSeptDip Barrier to dwuskładnikowy, barierowy środek zawierający dwutlenek chloru, który szybko i skutecznie zabija bakterie i grzyby wywołujące mastitis. Specjalna formuła produktu zapewnia doskonałą barierę ochronną przed dostaniem się patogenów z otoczenia do kanału strzykowego. Dzięki dużej zawartości gliceryny pomaga pielęgnować skórę strzyków i wspiera proces regeneracji skóry. Zdrowa, świeża skóra jest bardziej odporna na szkodliwe wpływy środowiska i patogenów.

Udowodnione działanie biobójcze daje hodowcy możliwość włączenia BiSeptDip Barrier do progamu walki z mastitis. Preparat skutecznie zwalcza takie patogeny jak:

  • Escherichia coli,
  • Staphylococcus aureus,
  • Candida albicans,
  • Streptococcus uberis,
  • Streptococcus agalactiae,
  • Streptococcus dysgalactiae.

BiSeptDip Barrier jest gęsty, tworzy więc niewielką ilość kropel, a przez to jest wyjątkowo oszczędny. Dedykowany jest do aplikacji ręcznej za pomocą kubka.

Jest szybki w przygotowaniu - aby przygotować roztwór roboczy należy wymieszać substancję aktywującą BiseptDip Activator (1) z substancją bazową BiseptDip Base (2) w proporcji 1:1, wstrząsnąć i preparat gotowy jest do użycia. Wystarczy przygotować roztwór roboczy tylko jeden raz dziennie i jak zapewnia producent - działa do 18 godzin.

Beata Dąbrowska

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. maj 2024 22:09