Od lewej: przewodniczący Rady Nadzorczej Tomasz Chądzyński, prezes Zarządu Iwona Grabowska oraz wiceprezes Łukasz SiewierskiOSM Łowicz
StoryEditorSpółdzielnie mleczarskie

Otwarcie nowego budynku biurowego OSM Łowicz

07.04.2024., 13:30h
20 marca 2024 r. Zarząd Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu wraz z przewodniczącym Rady Nadzorczej uroczyście otworzyli budynek biurowy przy ul. Przemysłowej 3. Wydarzenie odbyło się w oficjalnej atmosferze.

Uroczyste przecięcie wstęgi i otwarcie nowego budynku OSM Łowicz

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta Łowicza na czele z burmistrzem Krzysztofem Janem Kalińskim, przedstawiciele władz powiatu łowickiego na czele ze starostą Marcinem Kosiorkiem oraz członkowie Rady Nadzorczej OSM Łowicz.

Prezes Zarządu Iwona Grzybowska powitała zgromadzonych gości i wraz z wiceprezesem Łukaszem Siewierskim i przewodniczącym Rady Nadzorczej Tomaszem Chądzyńskim uroczyście przecięli wstęgę. Ksiądz Parafii Katedralnej w Łowiczu poświęcił budynek i pobłogosławił pracowników i spółdzielnię. Następnie goście przeszli do budynku i tym samym powitali działy mające przyjemność urzędowania w biurowcu. Przy wejściu głównym gości witały dwie łowiczanki – „żywy” logotyp marki Łowicz. W sali konferencyjnej odbyła się oficjalna część spotkania, zaprezentowano, w jaki sposób przez ostatnie lata rozwijała się spółdzielnia, nie zabrakło także okolicznościowego tortu.

image
FOTO: OSM Łowicz

Spotkanie połączone zostało ze zwiedzaniem zakładu produkcyjnego w Łowiczu, który w ostatnich dwóch latach został zmodernizowany i rozbudowany m.in. o nową maszynę do pakowania produktów UHT, stację myjąco-dezynfekującą CIP oraz nową masłownię.

W nowym budynku zlokalizowany jest również sklep firmowy „Łowiczanka”, którego otwarcie odbyło się w sobotę 16 marca 2024 r. Klienci tego dnia licznie dopisali i z dużym zainteresowaniem przyglądali się półkom z artykułami, ciesząc wzrok szeroką ofertą i atrakcyjnymi cenami. Przestronne, przeszkolne lodówki zachęcają do zakupów łowickich produktów. W ofercie znajduje się także pieczywo, produkty spożywcze, artykuły chemiczne i higieniczne, środki czystości. Dla wszystkich klientów przygotowano liczne promocje i niespodzianki.

image
Od lewej: przewodniczący Rady Nadzorczej Tomasz Chądzyński,
prezes Zarządu Iwona Grabowska oraz wiceprezes Łukasz Siewierski
FOTO: OSM Łowicz
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
31. maj 2024 01:25