StoryEditorWiadomości rolnicze

Bank BNP Paribas zdobywcą Izydora 2022

14.11.2022., 12:11h
Zaufanie i zrozumienie swoich potrzeb to podstawa dobrej relacji. To także równe traktowanie i obustronny szacunek. A tymi przymiotami cieszą się najlepsi. Rolnicy to doceniają i wyróżniają najlepsze firmy w konkursie Izydory. Jedna ze statuetek trafiła do Banku BNP Paribas.

TOP 6 firm przyjaznych rolnikom. Kto wygrał konkurs Izydory 2022?

Izydory to wyjątkowy i prestiżowy plebiscyt, w którym rolnicy sami wskazują i głosują na te przedsiębiorstwa, które w największym stopniu o nich dbają. Konkurs przebiega w dwóch etapach. rolnicy, w tym Czytelnicy "Tygodnika Poradnika Rolniczego", zgłaszają firmy, które uważają za najbardziej pomocne w codziennej pracy w gospodarstwie. Drugi etap polega na głosowaniu na te przedsiębiorstwa, które w pierwszej fazie były najczęściej wskazywane. W 2022 roku oddano ponad 20 tysięcy głosów, dzięki czemu do finału V edycji plebiscytu trafiło 18 przedsiębiorstw, po trzy w 6 kategoriach. Jednym z finalistów oraz zwycięzców w plebiscycie został Bank BNP Paribas Polska, który otrzymał statuetkę Izydory 2022 w kategorii Finanse i ubezpieczenia.

W obecnych czasach nie ma nic ważniejszego niż zaufanie. A wszystkie firmy nominowane do Izydorów są godne zaufania rolników – wskazywał Adam Koziolek, prezes Polskiego Wydawnictwa Rolniczego.

Gala, podczas której uroczyście zostały wręczone nagrody w konkursie Izydory 2022 dla firm przyjaznych rolnikom odbyła się dnia 27 października 2022 roku w Poznaniu.

Bank BNP Paribas Polska otrzymał nagrodę Izydory 2022 - w kategorii: "Finanse i ubezpieczenia" po raz drugi

Rolnicy doceniają, że Bank BNP Paribas Polska stawia na partnerstwo w relacji z rolnikami i zauważanie ich potrzeb. FInalnie dzięki temu, potrafią przygotować jak najlepszą ofertę dla każdego rolnika.

- Bardzo dziękuję za to wyróżnienie, to już drugi Izydor, którego otrzymujemy. Pierwszą statuetkę otrzymaliśmy w pierwszej edycji tego plebiscytu. Przede wszystkim dziękuję rolnikom, skoro cały czas od 100 lat jesteśmy dla nich potrzebni - kiedyś jako BGŻ, teraz jako BNP Paribas. Dalej na pewno będziemy wspierać polskie rolnictwo i polski przemysł rolno - spożywczy - zapewniał Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro Maciej Piskorski, który w imieniu banku nagrodę odebrał nagrodę.


Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

fot. screen z video-relacji Gali

 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. wrzesień 2023 21:17