StoryEditorWspółpraca Reklamowa

Pożyczka bez zabezpieczeń dla rolnika: jak otrzymać kredyt z PKO Banku Polskiego?

10.02.2023., 15:02h
Początek prac sezonowych w rolnictwie wiąże się z dużymi nakładami produkcyjnymi na zakup nawozów, środków ochrony roślin, materiału siewnego czy paliwa. Obecne poziomy ich cen sprawiają, że wielu rolników prowadzących średniej wielkości gospodarstwa może potrzebować dodatkowego finansowania. W to zapotrzebowanie dobrze wpisuje się nowa oferta PKO Banku Polskiego.

Rolnik może dostać do 300 tys. złotych pożyczki w PKO Banku Polskim. I to bez żadnych zabezpieczeń

PKO Bank Polski proponuje rolnikom pożyczkę na dowolny cel, do 300 tys. zł bez żadnych zabezpieczeń. Maksymalny czas spłaty pożyczki może wynieść 5 lat. Harmonogram spłat jest dostosowany do specyfiki produkcji rolnej. W przypadku wybranych produkcji rolnych o długich cyklach produkcyjnych klient może skorzystać z 6-miesięcznej karencji w spłacie. Doradcy bankowi ustalą indywidualnie z klientem harmonogram spłaty, który będzie optymalnie dopasowany do jego potrzeb, przy ewentualnym skorzystaniu z karencji.

Pożyczkę można otrzymać w prosty sposób, bez zbędnych formalności, a pieniądze przeznaczyć na dowolny cel np. na zakup nawozów, środków ochrony roślin - bez okazywania faktur.

Z kolei jeśli klient przedstawi zabezpieczenie, kwota kredytu może wzrosnąć do 500 tys. zł.

 

Konto dla rolnika bez opłat przez 2 lata

PKO Bank Polski oferuje rolnikom także konto. Klient, który je otworzy, nie poniesie żadnych kosztów prowadzenia, jak również obsługi karty debetowej przez dwa lata, bez żadnych dodatkowych warunków. Do zarządzania kontem służy zarówno aplikacja IKO jak i serwis internetowy iPKO. Dla posiadaczy tego konta wpłaty gotówki w złotych w oddziałach PKO Banku Polskiego są bezpłatne. Prowadzenie konta rolniczego może być bezpłatne także po dwóch latach. Wystarczy, jeśli na konto będzie wpływać min. 2 tys. miesięcznie – w przeciwnym razie opłata wyniesie 12 zł miesięcznie.

Bank wprowadził udogodnienie dla klientów, którzy załatwiają swoje sprawy urzędowe w ARiMR – teraz mogą przejść do Platformy Usług Elektronicznych ARiMR z serwisu iPKO.

Wraz z kontem klienci otrzymują dostęp do najpopularniejszej aplikacji bankowej w Polsce – IKO, z szerokim wachlarzem funkcji.

Więcej informacji o ofercie można znaleźć tutaj www.pkobp.pl/rolnicy.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. maj 2023 21:58