StoryEditorWiadomości rolnicze

Andrzej z Rolnicy Podlasie wziął się za usuwanie drzewa z pola. "Ogromne kłopoty"

31.01.2023., 07:01h
Przed Rolnikami z Podlasia kolejne wyzwania. Już w najbliższą niedzielę fani programu “Rolnicy. Podlasie” zobaczą, jak Gienek i Andrzej wspólnymi siłami spróbują usunąć drzewo z pola. Na ekranie nie zabraknie również Emilki z Laszek oraz Agnieszki i Jarka z Bronowa. Co czeka rolników?   

Emilia i Karol prężnie rozwijają gospodarstwo 

Na ranczu w Laszkach Emilka nie będzie narzekała na brak pracy. W zbliżającym się odcinku rolniczka wraz z babcią Heleną będzie przepędzała gęsi, których przestraszy się mała Laura.  Emilka i Karol opowiedzą również o tym, jak obecnie miewają się kozy oraz będą nadzorowali ich krycie. 

Agnieszka i Jarek z Bronowa inwestują  

U Agnieszki i Jarka z Bronowa nadejdzie czas na kolejną inwestycję. W gospodarstwie małżeństwa powstanie nowe ujęcie wody, konieczne do pojenia zwierząt. Wszystko będzie się odbywało pod czujnym okiem Agnieszki i Jarka. 

Dlaczego Gienek i Andrzej wytną drzewo? 

W gospodarstwie Andrzeja i Gienka Onopiuków od dłuższego czasu podejmowane są kolejne prace naprawcze i porządkowe. Nie inaczej będzie tym razem, choć obiekt wymagający likwidacji zostanie zlokalizowany nieco dalej. Onopiukowie wraz coraz częściej udzielającymi im pomocy Marcinem i Arturem z Moniek oraz tradycyjnie już z Jastrzębiem, przystąpią do wycinki drzewa na pobliskim polu. Jak można zaobserwować w zwiastunie niedzielnego odcinka, również przy tym przedsięwzięciu nie zabraknie komplikacji.  


–  Z dzisiejszym drzewem to były ogromne kłopoty – przyzna Andrzej.  


Z zaprezentowanego skrótu odcinka wynika, że problem wystąpi w chwili, gdy drzewo będzie trzeba wyrwać przy pomocy ciągnika. W tle nagrania słychać lamentującego Andrzeja, zaniepokojonego tym, że drzewo zwali się na jego 60-siątkę. 

“Rolnicy.Podlasie” historia programu 

Program “Rolnicy.Podlasie” jest emitowany w stacji Fokus TV od listopada 2019 r. Produkcja ma na celu przedstawienie widzom życia i pracy na podlaskiej wsi. Gienek i Andrzej Onopiukowie z Plutycz, Emilia Korolczuk z Laszek oraz Agnieszka i Jarek z Bronowa są bohaterami obecnymi w produkcji od samego początku. Widzowie chętnie śledzą ich losy, a kolejne sezony pojawiają się regularnie, co z pewnością cieszy fanów. 

oprac. Justyna Czupryniak  
 
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
26. luty 2024 14:59