StoryEditorCIWKAWOSTKI

Chińczyk to potrafi. Upchnął 7 cielaków na balkonie na piątym piętrze

21.07.2023., 17:30h
Były rolnik z Chin hodował siedem krów w bloku mieszkalnym. Zwierzęta przesiadywały głównie na piątym piętrze, co wywołało narzekania sąsiadów na głośne muczenie i nieprzyjemne zapachy. Urzędnicy zaangażowali się w sprawę i nakazali usunięcie bydła z mieszkania.

Kontrowersje w bloku mieszkalnym: Hodowca krowi z Syczuanu zaskakuje sąsiadów

Hodowca krowi z Syczuanu zaskoczył swoich sąsiadów, wprowadzając siedem krów do swojego mieszkania na piątym piętrze bloku. Jednak głośne dźwięki płynące z bydła i rozprzestrzeniający się zapach przetrzymywanych zwierząt zaczęły przeszkadzać otoczeniu. Zaniepokojeni sąsiedzi zgłosili incydent urzędnikom, którzy podjęli działania w tej sprawie, zlecając przeniesienie krów na ziemię.

Przeniesienie krów na ziemię: Decyzja władz po głośnych skargach

Po interwencji władz, zwierzęta zostały w końcu usunięte z mieszkania. Jednak opowieść nie zakończyła się na tym punkcie. Okazało się, że właściciel mieszkania próbował po cichu ponownie wprowadzić zwierzęta do lokalu.

Nagrania z krów na balkonie pojawiły się w serwisie Douyin, będącym chińskim odpowiednikiem TikToka. Opublikowane filmy wywołały różnorodne komentarze, a niektórzy wyrazili współczucie dla cielaków, których umieszczono na tak ograniczonej przestrzeni. Inni komentatorzy zauważyli, że wytrzymałość budynku została wystawiona na próbę, podczas gdy część rolników w Chinach została przymusowo przeniesiona do terenów miejskich, co wywołuje trudności w dostosowaniu się do nowej rzeczywistości.

Odważny czy nieodpowiedzialny? Rozważania na temat rolniczego bydła w bloku

Sprawa ta wzbudziła duże zainteresowanie i dyskusje w mediach, a jej nietypowość przyciągnęła uwagę społeczności online. Warto jednak pamiętać, że trzymanie bydła w blokach mieszkalnych stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i bezpieczeństwa zwierząt, a także może zakłócać spokój i komfort życia sąsiadów.

​Michał Czubak
​fot. ilustrujące

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. czerwiec 2024 01:20