Prawdziwa rewolucja u Andrzeja z Rolnicy Podlasie. Koniec z legendarnym błotem! [WIDEO]Canva/YT/Gienek i Andrzej Plutycze
StoryEditorRolnicy. Podlasie

Prawdziwa rewolucja u Andrzeja z Rolnicy Podlasie. Koniec z legendarnym błotem! [WIDEO]

09.04.2024., 12:00h
Niemożliwe staje się możliwe, a podwórko Gienka i Andrzeja Onopiuków z programu „Rolnicy. Podlasie” przechodzi legendarną metamorfozę. Rolnicy pochwalili się w sieci nagraniem z równania podłoża, które dotychczas było bagnem. Teraz plac jest przygotowywany pod układanie kostki. Sami zobaczcie!

Rewolucje remontowe u Andrzeja z „Rolnicy. Podlasie”

Gienek i Andrzej Onopiukowie z „Rolnicy. Podlasie” dotychczas żyli tradycyjnie, stroniąc od nowoczesności. Nie przeszkadzał im rozpadający się ganek przed domem, brak toalety, czy światła. Do historii przeszło błoto, którym podwórko Gienka i Andrzeja było wprost usłane. Widzowie odwiedzający włości rolników z Podlasia wielokrotnie podkreślali, że jadą w odwiedziny do bohaterów programu, by zobaczyć bagno znane im z telewizji.

Z czasem jednak rolnicy zaczęli gromadzić środki zarabiane na udziale w programie oraz prowadzeniu kanału na YouTube. Jako pierwsza powstała łazienka z toaletą, co wówczas wydawało się szczytem możliwości Onopiuków. Jak się okazało, rolnicy na tym nie skończyli i postanowili odnowić elewację chaty, w której mieszkają oraz zlikwidować rozpadający się ganek. Dodatkowo odgrodzili dom od podwórka, odcinając drogę kaczkom i kurom po nim spacerującym. A teraz, rozpoczęli utwardzanie placu przed oborą i domem!

Andrzej z „Rolnicy. Podlasie” kładzie kostkę na podwórku!

Trudno uwierzyć własnym oczom, ale słowa stały się faktem. Już na początku remontu domu i po postawieniu ogrodzenia, Andrzej zapowiadał, że ma plany i chce utwardzić podwórko, na którym zalega błoto. W jednym z ostatnich filmików opublikowanych na kanale YouTube Gienka i Andrzeja brat rolnika, Jarek, przedstawił, jak wygląda obecnie sytuacja.

– Przyjedziecie teraz do nas, nie będziecie narzekać, że nie ma jak wejść do słynnych obór Gienka i Andrzeja. To jest robione, by w końcu było tutaj u nich sucho – zakomunikował Jarek.

Jak się okazuje, z podwórka wyjechało 20 ciężarówek błota. Następnie plac wyłożono specjalną folią, którą przysypano żwirem. Kolejnym etapem będzie wyłożenie placu kostką brukową, by błoto zniknęło raz na zawsze.

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: YT/Gienek i Andrzej Plutycze

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
30. maj 2024 07:53