StoryEditorWiadomości rolnicze

Rolnicy kontra pracownicy TVP! Kto okazał się lepszy?

27.12.2021., 15:12h
W święta widzowie mogli obejrzeć pojedynek między rolnikami z programu “Rolnik szuka żony” a znanymi prezenterami z TVP. Rywalizacja toczyła się... w innym popularnym programie - “Familiadzie”. Kto zatriumfował?

Rolnicy w popularnych teleturniejach

Kilka tygodni temu bohaterów 8. edycji “Rolnik szuka żony” mogliśmy oglądać w innym popularnym programie TVP: “Jaka to melodia”. W odcinku specjalnym wystąpili Kamila, Elżbieta i Kamil. Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec przygód sympatycznych rolników w teleturniejach. W czasie świąt wystąpili w “Familiadzie”, gdzie wspierani przez Krzysztofa i Stanisława, nie rywalizowali już ze sobą, ale z inną, równie zdeterminowaną i zwartą drużyną - prezenterami TVP. 

Rywalizacja w świątecznej atmosferze 

Trudno o nastrój napięcia i rywalizacji, gdy rozgrywka toczy się w atmosferze nadchodzącego Bożego Narodzenia. Z tego powodu świąteczny odcinek specjalny “Familiady” był wesoły i rodzinny. 

Atmosfera skłaniała do luźnych rozmów, a prowadzący zagadywał uczestników również o to, co dzieje się w ich życiu po programie. O swoich związkach opowiedzieli Kamila i Stanisław. Rolniczka przyznała, że na razie pozostaje sama. Stanisław zaś wyznał, że spotkał swoją ukochaną po programie. 

Mieszana para w finale 

Rolnikom w “Familiadzie” dopisywało szczęście. Mimo pomyłki Kamili, która nie zgadła, na co czekają w Wigilię Polacy, drużynie udało się zdobyć więcej punktów, niż ich przeciwnikom. Jednak w finale wystąpiła para mieszana – Kamila z “Rolnik szuka żony” oraz prezenterka Małgorzata Opczowska, znana widzom między innymi z “Pytania na śniadanie”. 

Dwie piękne blondynki rozbiły punktowy bank. Ich wygrana wyniosła ponad 26 tys. zł i została w całości przekazana na cele charytatywne.

Zuzanna Ćwiklińska, fot. TVP

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
23. kwiecień 2024 16:58