Skuter od Kołodziejczaka za ponad 30 tys. zł. Jak zakończyły się rolnicze aukcje na WOŚP?Justyna Czupryniak/Canva/Allegro zrzut ekranu
StoryEditorLicytacje WOŚP

Skuter od Kołodziejczaka za ponad 30 tys. zł. Jak zakończyły się rolnicze aukcje na WOŚP?

14.02.2024., 15:30h
Rolnicze licytacje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegły końca. Znani rolnicy przekazywali na aukcje przedmioty lub możliwość spędzenia dnia w swoich gospodarstwach. Ile pieniędzy trafiło na konto fundacji?

Za ile wylicytowano skuter Kołodziejczaka?

W roku 2024 na licytację WOŚP trafił skuter marki Vespa Michała Kołodziejczaka, którym przemierzał Polskę podczas kampanii wyborczej. Pojazd został sprzedany za 31 200,00 zł. Kwota zasiliła konto fundacji.

Za ile wylicytowano dzień w gospodarstwie Świętokrzyskiego Rolnika?

W licytacji na WOŚP 2024 wziął również udział Tomasz Klimkowski z 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”, który we współpracy z firmą Wanicki Agro wystawił na aukcję możliwość spędzenia dnia w swoim gospodarstwie oraz przejażdżkę traktorem podczas pracy w polu, a ponadto zwiedzanie oddziału Wanicki Kielce. Inicjatywa została sprzedana za 800,00 zł.

Za ile wylicytowano dzień pracy z ministrem Krajewskim?

Imponująca suma, bo aż 8 600,00 zł wpłynęła na konto WOŚP dzięki wiceministrowi rolnictwa i rozwoju wsi Stefanowi Krajewskiemu, który wystawił na licytację możliwość spędzenia dnia w jego gabinecie wraz z oprowadzeniem po ministerstwie i zjedzeniem obiadu w ministerialnej stołówce.

Za ile wylicytowano na WOŚP dzień w Bronowie?

W licytacji WOŚP wzięli udział również Agnieszka i Jarek z programu „Rolnicy Podlasie”, którzy także wystawili na aukcję możliwość spędzenia dnia w swoim gospodarstwie. Ostateczna suma wpłacona przez darczyńcę na konto WOŚP wynosi 4 296,11 zł.

oprac. Justyna Czupryniak

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 13:23