StoryEditorwiadomości z branży

"Partner Sarzyna" - rusza program lojalnościowy dla klientów CIECH Sarzyna

12.08.2021., 11:08h
Nowy program lojalnościowy CIECH Sarzyna dla rolników "Partner Sarzyna" umożliwi klientom firmy gromadzenie punktów za zakupy produktów CIECH. Zdobyte punkty będą wymieniane na atrakcyjne nagrody. Jak zdobywać punkty w programie?

CIECH Sarzyna stawia na program lojalnościowy

System lojalnościowy "Partner Sarzyna" wystartował 5 lipca 2021 roku i zastąpi dotychczasowy program "Twoja Sarzyna". Za zakup produktów CIECH Sarzyna u autoryzowanych dystrybutorów, klienci spółki otrzymują punkty. Jednocześnie każde 100 punktów zgromadzone na indywidualnym koncie zamieniane jest na złotówki. Po zgromadzeniu określonej liczby punktów rolnicy mogą zlecić przelew na swój rachunek bankowy lub wymienić zgromadzone środki na nagrody – wycieczkę na Chalkidiki, kupony wakacyjne TUI, karty podarunkowe Allegro, RTV Euro AGD i Netflix, bony paliwowe na stacje PKN ORLEN.
Dodatkowe punkty w systemie można zdobywać za częste zakupy, a także za polecanie programu "Partner Sarzyna" oraz zapraszanie do niego znajomych. Każde polecenie to aż 1000 punktów.
 
– Nowy program lojalnościowy to ważny element strategii dotarcia do dużych gospodarstw. Jest to również kolejny mocny argument za korzystaniem z naszych produktów, a także zachęta dla tych, którzy chcieliby się przekonać o jakości i niezawodności środków ochrony roślin z bogatej oferty CIECH Sarzyna. Nasze produkty są wytwarzane w Polsce, dopasowane do potrzeb rolników i tworzą kompleksowe wsparcie dla ochrony plonów i zwiększenia efektywności upraw. Dostrzegamy, że nasi klienci cechują się wysokim poziomem lojalności, dlatego jesteśmy przekonani o skuteczności nowego programu "Partner Sarzyna" – mówi Marcin Goliński, szef zespołu sprzedaży do dużych gospodarstw w CIECH Sarzyna.

Pierwsza nagroda po zdobyciu 20 tysięcy punktów

Pierwszą nagrodę można odebrać po zebraniu co najmniej 20 tysięcy punktów, a każdą kolejną – co 5 tysięcy. Punkty w programie naliczane są w okresie od 16 grudnia 2020 roku do 12 grudnia br., na podstawie faktury sprzedażowej. Jak przystąpić do programu? Wystarczy wejść na stronę www.partnersarzyna.pl.
 

Marek Kalinowski
za informacją CIECH Sarzyna
Zdjęcie: Pixabay
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
09. grudzień 2023 19:28