Ruszył sklep Osadkowski.pl, a w nim środki ochrony roślin i materiał siewnyJustyna Czupryniak/Canva
StoryEditorSklep z materiałem siewnym

Ruszył sklep Osadkowski.pl, a w nim środki ochrony roślin i materiał siewny

17.02.2024., 11:00h
Sklep internetowy Osadkowski.pl wystartował 11 stycznia br. Rolnicy mogą w nim kupić m.in. środki ochrony roślin, nawozy dolistne czy materiał siewny. Nowością jest wprowadzenie programu rabatowego, który pozwala użytkownikom na samodzielne kształtowanie cen oraz standardu obsługi logistycznej.

Szybka realizacja zamówień przez sklep Osadkowski.pl

Zakupy są łatwe, a dostawy ekspresowe. Jak deklaruje firma, zamówienia złożone przed godziną 15:00 są realizowane w następnym dniu roboczym. Biorąc pod uwagę, że firma Osadkowski jest jednym z większych dystrybutorów na polskim rynku rolnym, możemy się też spodziewać szerokiego asortymentu i konkurencyjnych cen. Prezes zarządu Wojciech Osadkowski zapowiada, że to dopiero początek fundamentalnych zmian na rynku.

– Wierzymy, że przyszłość rolnictwa to obsługa wielokanałowa – mówi Wojciech Osadkowski. – Dla gospodarstw rolnych najważniejszy jest kontakt z rzetelnymi i profesjonalnymi doradcami – i to się nie zmieni. Internet będzie jednak stanowił ważne uzupełnienie – zapewni klientom szybki i łatwy dostęp do potrzebnych informacji oraz umożliwi samodzielne dokonywanie zakupów. Jesteśmy przekonani, że sprawne połączenie tych dwóch elementów – obsługi ze strony najlepszych doradców agrotechnicznych oraz wsparcie nowoczesnej platformy internetowej – będzie przełomem w standardzie obsługi. To klient powinien decydować o tym: co, kiedy i w jaki sposób chce załatwić.

Firma planuje systematycznie poszerzać funkcjonalność platformy sprzedażowej.

W najbliższej przyszłości ma pojawić się m.in.:

  • możliwość dokonywania zakupów z odroczonym terminem płatności,
  • zakupu nawozów i zbóż w opcji dostaw całosamochodowych,
  • obsługi programów lojalnościowych. Partnerem technologicznym projektu jest firma Hycom – jeden z największych dostawców tego typu rozwiązań w Europie.

Marek Kalinowski

Za informacją firmy Osadkowski

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
13. kwiecień 2024 09:05