StoryEditorPolicja

28-latek po pijaku spalił sąsiadowi stodołę

29.04.2020., 16:04h
28-letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny (woj. podlaskie) został zatrzymany w związku z podpaleniem stodoły. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany.

Augustów: 28-letni podpalacz w rękach policji. Podłożył ogień pod stodołę sąsiada

Augustowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie stodoły w Pomianach. 28-latek wpadł na gorącym uczynku. W chwili zatrzymania znajdował się pod wpływem alkoholu. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

28-latek po pijaku spalił sąsiadowi stodołę

Strażacy gasili, a on się przyglądał

To nie pierwsze raz, kiedy policja pośród gapiów wyłapuje osobę, która podłożyła ogień. I tak było właśnie w przypadku pożaru z 26 kwietnia we wsi Pomiany. 
– W czasie, gdy strażacy walczyli z ogniem, policjanci zauważyli mężczyznę, który przyglądał się pożarowi – przekazuje policja w Augustowie.Zgubił go rysopis i zapalniczka

Mundurowi realizując czynności z osobą wytypowali go na podstawie rysopisu podpalacza wskazanego przez osobę zgłaszającą. Policjanci natychmiast zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie dwie zapalniczki. Okazało się, że jest to 28-letni mieszkaniec gminy Bargłów Kościelny, który był nietrzeźwy. W organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu.

Michał Czubak
fot. KPP Augustów
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
04. czerwiec 2023 13:43