StoryEditorWiadomości rolnicze

37-latek chciał zrobić policjantów w jajo. Ukrył się… między kurami!

29.03.2022., 10:03h
Patrol pojechał do małej wsi pod Debrznem (pomorskie), aby zatrzymać poszukiwanego mężczyznę. 37-latek na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Był przekonany, że chowając się w kurniku nie da się złapać. Dlaczego mężczyzna był poszukiwany?

Rutynowy wyjazd zamienił się w przeszukanie gospodarstwa

Policjanci przyjechali do wsi pod Debrznem, żeby zatrzymać 37-letnego mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Ten jednak nie zamierzał dobrowolnie oddać się w ręce mundurowych. Na widok radiowozu rzucił się do ucieczki w kierunku zabudowań gospodarczych.

- Podjeżdżając do jednego z gospodarstw rolnych policjanci zobaczyli, że ktoś biegnie w stronę budynków gospodarczych – relacjonuje oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Człuchowie asp. sztab. Sławomir Gradek.

Poszukiwany 37-latek odnalazł się między kurami

Policjanci metodycznie sprawdzili gospodarstwo, oborę, budynki gospodarcze i kurnik. – I właśnie w kurniku znaleźli mężczyznę, który schował się tam przed nimi. Był przekonany, że nikt tam go nie znajdzie – informuje asp. sztab. Sławomir Gradek.

Po sprawdzeniu danych mężczyzny, okazało się, że jest to ten poszukiwany, po którego przyjechali policjanci. 37-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy w Człuchowie.

Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Najbliższe 8 miesięcy spędzi w więzieniu.

Krzysztof Janisławski

Fot. KPP w Człuchowie

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
29. listopad 2023 02:42