StoryEditorTargi

Agro Show 2021: Odwiedź nasze stoisko!

25.09.2021., 11:09h
Od piątku 24 września jesteśmy z Wami na Agro Show 2021. Wydarzenie skupia kilkuset wystawców z branży, w tym producentów sprzętu rolniczego oraz środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. My także tam jesteśmy. Przyjdź i zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Agro Show 2021 już trwa. Naturalnie nie mogło i nas tam zabraknąć

Targi Agro Show w Bednarach rozpoczęły się wczoraj i  potrwają do niedzieli 26 września. Jak w poprzednich latach podczas otwatergo wydarzenie będzie kilkuset wystawców. Wśród nich najważniejsi gracze rynku maszyn i urządzeń rolniczych, środków produkcji i wyposażenia gospodarstw. Oprócz rodzimych producentów pojawią się także wystawcy z zagranicy: m.in. z Niemiec, Francji, Holandii, Ukrainy, Finlandii, Włoch, czy Skandynawii.

Kolejny raz, dzięki obecności najistotniejszych krajowych i zagranicznych firm działających w branży rolnej, rolnicy będą mieli możliwość w jednym miejscu zobaczyć i porównać oferty różnych producentów i zaplanować przyszłe inwestycje w swoich gospodarstwach. 

Wstęp na wystawę oraz parkingi tradycyjnie jest bezpłatny. Organizator, jak zawsze, przygotował program dofinansowania przyjazdów grupowych. Informacje na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.agroshow.pl.

Katalog oraz plan wystawy dostępny jest tylko w formie online. Dostępna jest aplikacja AGRO SHOW, którą można pobrać za darmo ze sklepu Google Play i App Store. W niej dostępne są katalog i plan, a także wiele innych informacji dotyczących wydarzenia. 

Przyjdź do nas. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Znajdziecie nas w sektorze B na stoisko nr 234 - szukajcie na horyzoncie Polskiego Wydawnictwa Rolniczego! Jak zawsze możecie spodziewać się mnóstwa atrakcji, a między nimi:

  • zabawy zręcznościowa z nagrodami,
  • pokaz grupy tanecznej,
  • pokaz zabytkowego Ursusa,
  • tradycyjna grochówka i pyszna kawa.
fot. B. Czekała
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
08. czerwiec 2023 06:16