StoryEditorWypadki

Auto przygniotło kobietę do ciągnika. Potrzebna krew

22.07.2020., 18:07h
Dramatyczny wypadek miał miejsce w Andrzejewie (podlaskie). 23-latka została przygnieciona do ciągnika rolniczego. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Potrzebna jest krew dla młodej kobiety.

Suwałki: BMW przygniotło młodą kobietę do ciągnika rolniczego

19 lipca w miejscowości Andrzejewo wydarzył się przykry w konsekwencjach wypadek. Do ciągnika rolniczego przygnieciona została młoda kobieta. Jej obrażenia okazały się na tyle poważne, że trafiła do szpitala. Teraz trwa zbiórka krwi dla 23-letniej pokrzywdzonej.

Kobiety próbowały zatrzymać samochód

Do wypadku doszło na pagórkowatym terenie i jak wskazuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach, okoliczności wypadku wskazują na nieszczęśliwy wypadek. Trzy kobiety próbowały własnymi siłami zatrzymać staczające się BMW. Widząc, że nie uda się im zatrzymać pojazdu dwie kobiety zdążyły się odsunąć na bok natomiast trzecia nie zdążyła i została przygnieciona do stojącego niżej ciągnika rolniczego.

Apel o krew

Auto przycisnęło 23-latkę do ciągnika. W wyniku czego doznała ona urazu kończyny dolnej oraz obrażeń wewnętrznych. Druga z poszkodowanych kobiet doznała urazu ręki. Obie trafiły do szpitala.

23-latka w stanie ciężkim przetransportowana została do szpitala w Suwałkach, gdzie jest leczona. Dla kobiety potrzebna jest krew, o którą apelują m.in. ochotnicy z OSP Szypliszki, którzy ratowali przygniecioną do ciągnika rolniczego.

Krew można oddawać w dowolnym punkcie w kraju. Nieistotna jest także grupa krwi dawcy. Warto jednak pamiętać o dopisku z przeznaczeniem dla Moniki Szczęsnej.

Michał Czubak
Fot. OSP Szypilszki
źródło: KM PSP Suwałki

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
16. czerwiec 2024 16:35