StoryEditorWypadki

Ciągnik z 3 osobami spadł ze skarpy i się przewrócił [FOTO]

16.07.2022., 11:07h
Wypadek ciągnika w Słodkowie Pierwszym (woj. lubelskie). Traktorem, który wywrócił się, podróżowały trzy osoby. Dwie z pojazdu wyszły o własnych siłach. Do 65-latka przygniecionego przez traktor przyleciał helikopter LPR.

Lublin. Groźny wypadek ciągnika z trzema osobami wewnątrz

Do zdarzenia doszło w miniony piątek w godzinach popołudniowych w Słodkowie Pierwszym (woj. lubelskie). Wypadek wydarzył się na polnej drodze, pomiędzy polami. Ciągnikiem rolniczym z doczepioną przyczepką jednoosiową podróżowały łącznie trzy osoby. W pewnym momencie doszło do wywrotki traktora.

Jeden z poszkodowanych uwięziony pod ciągnikiem

W wyniku wywrotki wszystkie trzy osoby, które jechały traktorem wypadły z pojazdu. Dwóm z nich nie stało się w zasadzie nic i w momencie dojazdu służb znajdowały się poza ciągnikiem rolniczym. Trzecia, 65-letni mężczyzna, nie miała tyle szczęścia. Poszkodowany został przygnieciony przez traktor. To również do niego zadysponowano Lotnicze Pogotowia Ratunkowe.

W wypadku ciągnika został tanny 65-letni rolnik

Uczestnicy piątkowego zdarzenia drogowego mogą mówić i sporym szczęściu. Z poważnie wyglądającej wywrotki traktora wyszli bez większych obrażeń ciała. Nawet przygnieciony przez traktor 65-latek.

Wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci. Na ten moment wiadomo, że traktor wjechał na skarpę, na skutek czego przewrócił się na bok.

Michał Czubak
Fot. PSP Kraśnik

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
30. listopad 2023 15:21