StoryEditorwypadki

Dramat pod Dębicą. ZGINĄŁ rolnik przygnieciony przez ciągnik

03.01.2021., 20:01h
Do tragicznego wypadku doszło w Dzwonowej pod Dębicą. Ciągnik rolniczy przewrócił się do rowu i przygniótł kierującego nim rolnika. Mimo szybkiej akcji służb ratunkowych 43-latek zginął na miejscu.

Wypadek w Dzwonowej – ciągnik rolniczy przygniótł 43-letniego rolnika

W sobotę 2 stycznia 2021 roku tuż po godz. 12.00 w miejscowości Dzwonowa w powiecie dębickim (woj. podkarpackie) na jednej z lokalnych dróg doszło do tragicznego wypadku.

43-letni mężczyzna kierujący ciągnikiem rolniczym, na prostym odcinku drogi, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie został przygnieciony przez traktor – informuje aspirant Jacek Bator, rzecznik prasowy KPP w Dębicy.

Na miejsce wypadku zostały wysłane 3 zastępy straży pożarnej: JRG 2 Dębica, OSP Jodłowa i OSP Dzwonowa oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policjanci.
Strażacy szybko zdołali wydostać poszkodowanego spod ciągnika i przystąpili do reanimacji, którą później kontynuowali ratownicy medyczni. Niestety, mimo ich wysiłków młody rolnik zginął na miejscu.

Obecnie policjanci z KPP w Dębicy pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie, które ma określić jakie było okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

 

Paweł Mikos
Fot. OSP Dzwonowa.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
19. czerwiec 2024 08:37