StoryEditorPolska

Europejskie Forum Rolnicze w tym roku wirtualnie

15.02.2021., 13:02h
Agro Promotion i Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają do udziału w trzydniowym wydarzeniu EU Agro-Trade Platform, realizowanym w ramach Europejskiego Forum Rolniczego.

Europejskie Forum Rolnicze w nowej formule

W 2021 roku, zamiast tradycyjnych spotkań odbywających się stacjonarnie w Jasionce koło Rzeszowa, organizatorzy udostępnią nowe narzędzie do nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń za pośrednictwem interaktywnej platformy online.

Do kiedy można się zarejestrować na EU Agro-Trade Platform?

Rejestracja do udziału w EU Agro-Trade Platform rozpoczęła się 1 lutego i potrwa do 23 marca br., natomiast wirtualne spotkania biznesowe odbędą się w dniach 24–26 marca 2021.

– W ramach inicjatywy EU Agro-Trade Platform chcemy kontynuować dyskusję o najistotniejszych problemach i wyzwaniach stojących przed polskim rolnictwem, ale również stworzyć przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych – tym razem wirtualnie – mówi Krzysztof Podhajski, prezes zarządu Fundacji Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej, współorganizatora wydarzenia.

Misją EU Agro-Trade Platform jest nie tylko umożliwienie nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale także stworzenie profesjonalnego narzędzia do wyszukiwania ofert korzystnej współpracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Platforma będzie skupiać przedstawicieli sektora rolno-spożywczego z Polski oraz rynków zagranicznych.

Handel międzynarodowy na rynku rolno-spożywczym i inne

Do udziału w wirtualnej dyskusji zostaną zaproszeni eksperci oraz przedsiębiorcy z branży. Wśród poruszanych tematów znajdzie się m.in. handel międzynarodowy na rynku rolno-spożywczym oraz pozyskiwanie funduszy na innowacje w rolnictwie, również w kontekście następcy „Horyzontu 2020” i możliwości wykorzystania tych środków przez Polskę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej szczegółów można znaleźć na: www.forum-jasionka.pl.

Magdalena Szymańska
Fot. arch. red.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. czerwiec 2024 03:30