StoryEditorWiadomości rolnicze

Jak zdobyć 2 tony nawozu? Wystarczy znać się na zbożach [KONKURS]

11.12.2022., 09:12h
Jeśli jesteś prawdziwym rolnikiem i znasz się na zbożach, to łatwo może zgarnąć nawóz azotowy. Wystarczy wziąć udział w konkursie Tygodnika Poradnika Rolniczego "Co to za zboże?" Do wygrania są łącznie dwie tony nawozów azotowych. A żeby ją zdobyć należy m.in. odgadnąć gatunki zbóż na zdjęciach. Kto z Was poradzi sobie z tym zadaniem?

Rolnikom pozostało coraz mniej czasu na wzięcie udziału w konkursie Tygodnika Poradnika Rolniczego "Co to za zboże?".  

Nagrody w konkursie nawozowym TPR to dwie tony nawozu azotowego

Pula nagród w naszym konkursie to dwie tony nawozu azotowego. Jedna tona będzie przyznana Laureatowi pierwszej nagrody. Z koli dla  Laureatów drugiego i trzeciego miejsca zarezerwowaliśmy po pół tony nawozu azotowego. Przyznamy także 10 wyróżnień w postaci publikacji związanych z nawożeniem.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać nawóz?

Nasz konkurs składa się z dwóch zadań do wykonania. Pierwsze z nich polega na rozpoznaniu gatunku zboża na podstawie zdjęć i podaniu go w formularzu. Wystarczy wskazać, że na odpowiednim zdjęciu znajduje się np. żyto, kukurydza cukrowa, pszenica, rzepak czy owies. Drugie zadanie jest bardziej kreatywne i polega na dokończeniu w jak najciekawszy sposób zdania: "Nawóz dla roślin to ...". 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 1.01.2023 r. Wszystkie informacje o konkursie oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na tej stronie

Konkurs "Co to za zboże?"

Konkurs nawozowy TPR 

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. wrzesień 2023 09:51