StoryEditorKonkurs

Jesteś "Innowacyjnym Rolnikiem"? Zgłoś się i wygraj nagrody warte 3 tys. zł

02.01.2023., 12:01h
Wprowadziłeś w swoim gospodarstwie zmiany, które poprawiły opłacalność produkcji rolnej? Usprawniłeś maszyny rolnicze, dzięki czemu więcej oszczędzasz na paliwie czy opryskach? A może w ciekawy sposób pozyskujesz klientów na produkty z Twojego gospodarstwa? Jeśli tak, to koniecznie zgłoś się do konkursu „Innowacyjny Rolnik” i wygraj super nagrodę.

Wystartował konkurs Innowacyjny Rolnik 2023

„Tygodnik Poradnik Rolniczy” razem z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej ogłaszają piątą edycję konkursu „Innowacyjny Rolnik”. Każdy rolnik, który uważa, że wprowadził nowatorskie rozwiązania w swoim gospodarstwie, może zgłosić się do konkursu w jednej z trzech kategorii:

  • rolniczy handel detaliczny,
  • innowacyjne gospodarstwo rodzinne,
  • innowacyjne przedsiębiorstwo rolne.

Jak wziąć udział w konkursie dla innowacyjnych rolników?

Zgłoszenia do konkursu można dokonać poprzez formularz na stronie: www.innowacyjnyrolnik.pl lub przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego 2023 roku.

W zgłoszeniu prosimy wskazać, między innymi, w jakiej kategorii chce się wziąć udział, oraz opisać, na czym polega innowacyjność prowadzonego gospodarstwa, i zilustrować je zdjęciami.

Do wygrania są trzy laptopy o wartości do 3 tys. zł każdy.

Innowacyjnych Rolników poznamy podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionc

Finał konkursu odbędzie się podczas Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce w marcu 2023 roku.

Ideą konkursu jest promowanie właścicieli gospodarstw i przedsiębiorstw rolnych, którzy wprowadzili nowe rozwiązania poprawiające wydajność i opłacalność produkcji rolnej. Liczy się pomysłowość, niekoniecznie korzystanie z drogich, najnowszych rozwiązań.

Docenimy też rolników, którym udało się znaleźć sposób na sprzedaż swoich produktów bezpośrednio z gospodarstwa. Innowacyjny rolnik i przedsiębiorca to również taki, który umiejętnie pozyskuje środki finansowe na realizację swoich przedsięwzięć z różnych źródeł.

Magdalena Szymańska
Fot. Paweł Mikos

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
25. wrzesień 2023 15:53