StoryEditorCiekawostki

Kamila z Rolnik szuka żony 8. Kim jest piękna rolniczka? [ZDJĘCIA]

09.04.2021., 12:04h
Fani programu „Rolnik szuka żony” są zachwyceni bohaterami najnowszej edycji, a w szczególności Kamilą Boś, młodą i piękną rolniczką. Internauci wieszczą, że otrzyma ona rekordową ilość listów od potencjalnych kandydatów. Kim jest Kamila Boś?

Kamila już stała się gwiazdą Rolnik szuka żony

Zwiastun odcinka zerowego 8 edycji programu „Rolnik szuka żony” sprawił, że w Internecie zawrzało. A po niedzielnej emisji jeszcze bardziej. Największą uwagę fanów przyciągnęła prezentacja 28-letniej blondynki – Kamili Boś. 
Dla przypomnienia: rolnicy i rolniczki, którzy zgłaszają się do programu, a w odcinku zerowym opowiadają: o sobie, o swoich oczekiwaniach względem partnera i staraniach w poszukiwaniu drugiej połówki. Ci kandydaci, którzy otrzymają najwięcej listów, znajdą się w jesiennej odsłonie programu.

Młoda, piękna i przedsiębiorcza Kamila

28-letnia Kamila Boś ma 168 cm wzrostu, jest blondynką o zielonych oczach. W wolnych chwilach uwielbia dobrą zabawę, spotkania z przyjaciółmi, taniec i podróże. Mieszka w Starej Kornicy, miejscowości położonej w woj. mazowieckim. W swoim gospodarstwie zajmuje się m.in. uprawą pieczarek.

Kamila opisuje siebie jako optymistkę, konkretną i szczerą kobietę. Nie boi się podejmować trudnych decyzji, jest dobrze zorganizowana. Marzy o założeniu rodziny. Mężczyźni, którzy przyciągają uwagę rolniczki to wysocy, szczerzy i uśmiechnięci blondyni. 

Kamila z Rolnik Szuka żony przez ostatnie lata stawiała na rozwój gospodarstwa

Jak sama o sobie mówi, przez ostatnie lata bardzo ceniła sobie niezależność i stawiała na rozwój przedsiębiorstwa, przez co nie miała okazji do randkowania.

Po emisji odcinka zerowego w wielkanocne popołudnie pojawiły się głosy, że fajnym partnerem dla Kamili byłby… inny uczestnik programu, pochodzący z wielkopolski 26-letni Stanisław. Czy zobaczymy ich w jesiennych odcinkach? To się okaże.

Natalia Marciniak-Musiał

Fot. Rolnik szuka żony 8 TVP/Facebook.com
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
01. grudzień 2023 17:09