Wygraj romantyczną kolację dla swojej rolniczki lub swojego rolnikaRobert Lipski
StoryEditorKonkurs walentynkowy

Wygraj romantyczną kolację dla swojej rolniczki lub swojego rolnika

08.02.2024., 10:00h
Romantyczna kolacja dla dwojga w wybranym zakątku Polski jest marzeniem twoim i bliskiej ci osoby? Masz możliwość jego spełnienia z „Tygodnikiem Poradnikiem Rolniczym”! Wystarczy, że weźmiesz udział w naszym konkursie walentynkowym.

Konkurs walentynkowy „Tygodnika Poradnika Rolniczego”

Choć do walentynek pozostało niewiele czasu, to jest go wystarczająco, by zadbać o wyjątkowy prezent dla drugiej połówki. Jeśli jeszcze nie przyszło ci do głowy, co mógłbyś/mogłabyś zrobić dla bliskiej ci osoby, by pokazać jej, ile dla ciebie znaczy, mamy na to radę!

Weź udział w konkursie walentynkowym „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i wygraj romantyczną kolację walentynkową dla Twojej miłości w dowolnym zakątku Polski!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w walentynkowym konkursie TPR?

Jeśli chcesz wziąć udział w walentynkowym konkursie „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy.

Jak wypełnić formularz zgłoszeniowy do konkursu walentynkowego TPR?

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego do konkursu walentynkowego organizowanego przez „Tygodnik Poradnik Rolniczy” jest banalnie proste.

Wystarczy, że uzupełnisz formularz zgłoszeniowy krok po kroku, zaczynając od wpisania wyznania miłosnego osobie bliskiej sercu.

Następnie pozostanie ci uzupełnienie danych osobowych, dzięki którym będziemy mogli się z tobą skontaktować w przypadku ewentualnej wygranej oraz udzielenie odpowiedzi na 3 krótkie pytania.

Na koniec wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie”.

Rolniku, rolniczko przed tobą niepowtarzalna szansa na spędzenie romantycznego wieczoru w dowolnie wybranym przez siebie zakątku Polski i to z ukochaną osobą. Nie możecie przegapić takiej szansy! Wypełnijcie formularz i stańcie do gry o tę unikatową nagrodę.

Przejdź do formularza, klikając TUTAJ.

Do kiedy trwa walentynkowy konkurs TPR?

Termin przesyłania zgłoszeń do walentynkowego konkursu „Tygodnika Poradnika Rolniczego” upływa 5 marca 2024 r. 

Oprac. Justyna Czupryniak

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
22. czerwiec 2024 15:32