StoryEditorWypdki

Koszmarny wypadek! Maszyna do kiszonki wciągnęła 22-latka

03.11.2020., 18:11h
W jednym z gospodarstw rolnych w Mikołowie doszło do poważnego wypadku. 22-letni mieszkaniec Studzionki został wciągnięty przez maszynę do zakiszania kukurydzy. Mężczyzna z ranami szarpanymi nóg został zabrany śmigłowcem do szpitala.

Katowice: W Mikołowie maszyna rolnicza wciągnęła 22-latka

W miniony piątek 30 października w Mikołowie (śląskie) doszło do makabrycznego wypadku, w którym ranny został 22-latek. Młody mężczyzna został wciągnięty do maszyny rolniczej służącej do zakiszania kukurydzy.

Konieczna interwencja LPR

Do wypadku doszło przed godziną 17. Na miejsce pojechały strażackie zastępy z OSP Bujaków i JRG Mikołów. Także na miejsce udał się naziemny zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Obrażenia młodego mężczyzny okazały się na tyle rozległe, że konieczna była interwencja helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które przetransportowało poszkodowanego do szpitala w Katowicach.

Nieszczęśliwy wypadek?

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. 22-latek miał się poślizgnąć i wpaść do maszyny. 22-latek był pracownikiem zewnętrznej firmy. W chwili wypadku był trzeźwy.

Michał Czubak
fot. arch. red.

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
14. lipiec 2024 19:44