StoryEditorWypadki

Koszmarny wypadek w sylwestra. 63-latek ZGINĄŁ rozjechany przez ciągnik

01.01.2023., 08:01h
W miejscowości Dąbrowa (woj. dolnośląskie) w Sylwestra doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem ciągnika rolniczego. Pod kołami pojazdu zginął 63-letni traktorzysta.

Oleśnica. Ciągnik przejechał po traktorzyście

31 grudnia około godziny 13.30 w Dąbrowie (woj. dolnośląskie) miał miejsce przykry w skutkach wypadek z udziałem ciągnika rolniczego. Pod kołami pojazdu zginął prowadzący go 63-letni mężczyzna. Do wypadku doszło w kompleksie leśnym podczas prac związanych z wycinką drzew.

Już nie żył, gdy na miejsce dotarły służby

O zdarzeniu powiadomiono straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję. Przybyli na miejsce ratownicy zastali nieprzytomnego kierującego ciągnikiem, bez funkcji życiowych. Do mężczyzny wezwano helikopter LPR.
Działania ratownicze na miejscu prowadzone były przez kilkadziesiąt minut. Nie przyniosły spodziewanego skutku – nie udało się przywrócić funkcji życiowych 63-letniemu traktorzyście.
Okoliczności wypadku bada policja. Z ich ustaleń wynika, że traktor prowadzony przez 63-latka uderzył w drzewo, mężczyzna wypadł z niego i został przez ten traktor przejechany.
Ciało denata zabezpieczono do badań sekcyjnych.
Michał Czubak
Fot. ilustrujące / arch. red.
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 18:29