StoryEditorwypadki

Pociąg rozerwał ciągnik. Młody rolnik z Zetora ciężko ranny [FOTO]

02.04.2021., 17:04h
Pociąg osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym marki Zetor na przejeździe kolejowym w Rejowcu Fabrycznym. 25-letni rolnik z ciężkimi obrażeniami głowy został zabrany do szpitala w Lublinie.

Chełm: wypadek ciągnika rolniczego i lokomotywy w Rejowcu Fabrycznym

W piątek 2 kwietnia 2021 roku ok. godz. 8.00 rano doszło do bardzo groźnego wypadku miejscowości Rejowiec Fabryczny pod Chełmem (woj. lubelskie). Na niestrzeżonym przejeździe kolejowy doszło do zderzenia ciągnika rolniczego marki Zetor z pociągiem osobowym relacji Chełm-Lublin.

 

Młody rolnik ciężko ranny po zderzeniu ciągnika z lokomotywą

W wyniku zderzenia z lokomotywą ciągnik rolniczy został dosłownie zmasakrowany. W wypadku poważnie ucierpiał 25-letni traktorzysta. Młody rolnik z obrażeniami głowy został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Lublinie.

– Zostanie od niego zabezpieczona krew do badań. Maszynista pociągu był trzeźwy. Podróżowało nim kilka osób, które nie odniosły obrażeń w tym zdarzeniu. Teraz policjanci prowadzą postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – informuje kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

 

Paweł Mikos
Fot. KMP Chełm, JRG 1 Chełm

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
28. maj 2024 12:04