StoryEditorWiadomości rolnicze

Pożar gospodarstwa pod Włocławkiem. Rolnik trafił do szpitala [FOTO]

02.02.2021., 10:02h
W Telążnej Starej pod Włocławkiem doszło do pożaru jednego z gospodarstw. Niestety pożaru nie przeżyło kilkanaście zwierząt, w tym jeden koń. Ucierpiał także właściciel gospodarstwa, który został zabrany do szpitala.

Włocławek: pożar gospodarstwa w Telążnej Starej. Padł koń i inne zwierzęta

W Telążnej Starej pod Włocławkiem doszło do pożaru budynku inwentarskiego w wyniku, którego padł jeden koń oraz drobne zwierzęta gospodarskie. Ucierpiał także właściciel nieruchomości, który został zabrany do szpitala.

Pożar w budynku inwentarskim wybuchł w niedzielę 31 stycznia 2021 r. około godziny 2.30. Z zabudowy ewakuowano dziewięć koni.
– Jeden z koni padł. W budynku był też inwentarz drobny, który uległy spaleniu – informuje Dariusz Krysiński, rzecznik prasowy z KM PSP we Włocławku.

Rolnik trafił do szpitala

Niestety w pożarze ucierpiał także właściciel gospodarstwa, który został zabrany do szpitala.

W akcji pożarniczej brało udział 6 zastępów straży pożarnej - trzy z PSP we Włocławku oraz trzy OSP z Dębu Polskiego i Smólnika.  Akcję pożarniczą utrudniała sterta drewna opałowego, która znajdowała się w budynku objętym ogniem, przez co pożar opanowano  dopiero około 7:00 rano. Na razie nie znana jest przyczyna pożaru.

W Telążnej Starej doszło do pożaru budynku w wyniku którego padł koń oraz zwierzęta gospodarskie

Oprac. Natalia Marciniak-Musiał

Zdjęcia: OSP Dąb Polski


Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
29. luty 2024 07:20