Allegro/zrzutekranuCanva/Allegro zrzut ekranu
StoryEditor32. finał WOŚP licytacje

Michał Kołodziejczak, Monika i Tomek z Rolnicy Podlasie, Rolnik Świętokrzyski. Zobacz, co wystawili na aukcje WOŚP

28.01.2024., 13:59h
O tym, że rolnicy mają wielkie serca przekonywaliśmy się już wielokrotnie. Nie zawiedli również przy okazji 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawili na licytację różne sprzęty i vouchery. Co można wylicytować od rolników na WOŚP?

Licytacje WOŚP – skuter Kołodziejczaka

W tym roku nie tylko rolnicy, ale również wykonawcy innych zawodów zainteresowani udziałem w licytacji WOŚP będą mogli wziąć udział w aukcji, której przedmiotem jest skuter marki Vespa. To właśnie na nim wiceminister rolnictwa Michał Kołodziejczak przemierzał Polskę podczas kampanii wyborczej w 2023 r. Na dwa tygodnie przed finałem, który został zaplanowany na 28 stycznia 2024 r., cena skutera Kołodziejczaka wynosi ponad 12 tys. zł. Link do aukcji.

image

Licytacje WOŚP 2024

FOTO: Allegro/Zrzut ekranu

Dzień w POKANIEWIE z uczestnikami programu ROLNICY PODLASIE

Monika i Tomek Cieślikowie z Pokaniewa przekazali na licytację możliwość spędzenia dnia w swoim gospodarstwie. Rolnicy będą działali w siemiatyckim sztabie WOŚP. Spotkanie odbędzie się w terminie wyznaczonym przez darczyńców. Na dwa tygodnie przed końcem zbiórki cena spotkania wynosi prawie 900 zł. Link do aukcji.

image

Monika i Tomek z Pokaniewa zapraszają na dzień w swoim gospodarstwie

FOTO: Allegro/zrzut ekranu

Dzień z Tomkiem Klimkowskim z „Rolnik szuka żony”

Za pośrednictwem firmy Wanicki Agro do udziału w licytacji zgłosił się również Tomasz Klimkowski, uczestnik 9. edycji programu „Rolnik szuka żony”, który zaprasza do licytacji wizyty w siedzibie firmy, swojego gospodarstwa oraz na przejażdżkę ciągnikiem John Deere podczas pracy w polu. Aktualna cena spotkania na 2 tygodnie przed końcem licytacji wynosi 710 zł. Link do aukcji.

Dzień pracy z wiceministrem rolnictwa Stefanem Krajewskim​

Także wiceminister rolnictwa Stefan Krajewski od lat włącza się w Finał WOŚP. Tym razem na licytację wystawił Dzień pracy z Wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stefanem Krajewskim. 

- Wcześnie rano zaczniemy pracę w moim gabinecie, będziecie mogli uczestniczyć w wielu spotkaniach, spotkać wyjątkowych ludzi i zobaczyć jak wygląda praca w ministerstwie od środka, a w wolnej chwili zwiedzimy razem gmach Ministerstwa oraz zjemy wspólnie obiad w ministerialnej stołówce." wyjaśnia wiceminister Krajewski. Aukcja została wystawiona przez sztab  Szepietowo. Link do aukcji. 

image

Wiceminister rolnictwa Stefan Krajewski gra z WOŚP

FOTO: Allegro

Zatrudnij wójta do pomocy w gospodarstwie

Wśród licytacji na WOŚP znalazła się również oferta wójta gminy Kulesze Kościelne, Stefana Grodzkiego, który oferuje swoją pracę w czyimś gospodarstwie. Urzędnik zachęca do wzięcia udziału w licytacji, która odbędzie się w sztabie w Wysokiem Mazowieckiem.

Jabłka na licytacji WOŚP

Jedna z sadowniczek na aukcję dla sztabu w miejscowości Buk wystawiła 5 kg jabłek z własnego sadu. Licytacja owoców potrwa do 18 stycznia, do godz. 21.

image

Licytacje WOŚP 2024

FOTO: Facebook/Paulina Suchorska/zrzut ekranu

Truskawki na licytacji WOŚP

Gospodarstwo „Truskawka od rolnika” zachęca do wzięcia udziału w licytacji, w której do nabycia będzie 1 kg truskawek z pierwszego zbioru. Link do aukcji.

Podobny gest wykonał właściciel gospodarstwa „Truskawka”.

Dzień z ciągnikiem rolniczym Kubota

Na licytacjach w wybranych sztabach znalazły się również vouchery na dzień z ciągnikiem rolniczym marki Kubota, który będzie trzeba zrealizować do 30 czerwca 2024 r.

image

Dzień z ciągnikiem rolniczym Kubota

FOTO: Facebook/zrzut ekranu/Kubota

Zasiew pola od firmy Osadkowski

Jak poinformowała firma Osadkowski wraz z Gospodarstwem Rolnym Grzegorz Guzik dołączyła do 32. finału WOŚP, wystawiając na licytację usługę zasiewu 5 ha kukurydzy wraz z 8 jednostkami siewnymi kukurydzy w zasięgu 35 km od miejscowości Wiry na Dolnym Śląsku. Licytacja odbywa się na specjalnie utworzonej grupie, do której link znajduje się TUTAJ.

Voucher na zakupy w gospodarstwie warzywniczym

Ilona i Andrzej Wasieczko prowadzący wspólnie gospodarstwo rolno-ogrodnicze, wystawili na aukcję voucher o wartości 100 zł na zakupy w nim. Licytacja odbędzie się w sztabie WOŚP w Wójtowie.

image

Licytacje WOŚP 2024

FOTO: Facebook/WOŚP Wójtowo/zrzut ekranu

Godzinna przejażdżka ciągnikiem Fendt 936 od „EKO GRAND”

Podczas licytacji w sztabie WOŚP Koziegłówki do wylicytowania będzie voucher na godzinną przejażdżkę ciągnikiem Fendt 936 od firmy „EKO GRAND”.

Dzień w Macu z Rolnikiem na Każdą Okazję 

Kamil Marunowski znany z Tik Toka jako Rolnik na Każdą Okazję zaprasza do udziału w licytacji, na której do wylicytowania jest wypad do restauracji Mc‘ Donald, w której to darczyńca kupuje posiłek oraz nagranie wspólnego Tik Toka. Obecna kwota licytacji jest równa 1185 zł. Link do aukcji.

image

Rolnik na Każdą Okazję

FOTO: Rolnik na Każdą Okazję/allegro/zrzut ekranu

Kto da więcej?

image
wieś
Fundacja "Horses and Family" z sukcesem wsparła 31. finał WOŚP

Oprac. Justyna Czupryniak

Źródło: FB, Allegro

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
21. czerwiec 2024 21:43