StoryEditorPożar

Rolnikowi spod Przasnysza spłonęła część gospodarstwa. Potrzebuje pomocy

20.12.2022., 09:12h
W miniony czwartek 15 grudnia w Grabowie (woj. mazowieckie) doszło do pożaru. Ogień pochłonął budynek gospodarczy wraz z wiatą. Bydło zostało uratowane, ale spłonęła pasza dla zwierząt. Potrzebna pomoc dla rolnika.

Przasnysz. Pożar w Grabowie pochłonął zapas żywności dla bydła

Kilka dni temu świat rolnika z Grabowa (woj. mazowieckie) stanął do góry nogami. Doszło do pożaru na terenie jednego z gospodarstwa. Ogień strawił budynek gospodarczy orz wiatę. Wewnątrz budynku znajdowało się bydło. Te szczęśliwie udało się uratować. Spłonęła pasza. Potrzebna pomoc dla poszkodowanych.

Gmina apeluje o pomoc dla rolnika

W związku z trudną sytuacją, w jakiej znalazł się rolnik z Grabowa, gmina Przasnysz wystosowała apel do rolników. Zwraca się w nim o pomoc dla pogorzelca.

„Szanowni Państwo !
Wybuchł pożar w gospodarstwie Pana Jarosława Gadomskiego w Grabowie. Właściciele ponieśli ogromne straty majątkowe oraz sami ulegli poparzeniu. Udało się im uratować swoje bydło, ale niestety brakuje pożywienia dla zwierząt.

Zwracamy się z gorąco prośbą o pomoc dla Pana Jarosława Gadomskiego z Grabowa. Prosimy o wsparcie i przekazanie Panu Gadomskiemu paszy dla zwierząt, najlepiej żyto, pszenżyto oraz siano, które są niezbędne do utrzymania hodowli. Paszę proszę dostarczać bezpośrednio do gospodarstwa.

Pamiętajmy, że dobro powraca”.

Michał Czubak
Fot. PSP Przasnysz
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 17:51