StoryEditorWiadomości

Targi Ferma powracają! W tym roku odbędą się w Bydgoszczy

31.01.2022., 11:01h
Już za niecały miesiąc, tj. 25 lutego 2022 odbędzie się kolejna edycja Targów Ferma –  imprezy dedykowanej hodowcom i specjalistom z zakresu produkcji zwierzęcej. Po rocznej przerwie Targi Ferma zagoszczą w bydgoskiej Hali BCTW.

Co czeka zwiedzających na targach Ferma 2022?

Podczas tegorocznej edycji Targów Ferma zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z asortymentem ponad 100 wystawców z kraju i zagranicy, których oferta zawiera w sobie to, co każdego hodowcę interesuje najbardziej: pasze, wyposażenie budynków inwentarskich, nowinki technologiczne, a także maszyny rolnicze do zbioru i konserwacji pasz. Nie zabraknie też firm oferujących materiał genetyczny oraz preparaty i leki weterynaryjne.

W jakich dyskusjach będą mogli wziąć udział hodowcy podczas konferencji naukowej? 

Niezmiennie jednym z ważniejszych elementów Fermy jest konferencja naukowo-techniczna, której nie zabraknie i w tym roku. Zgromadzeni rolnicy będą mieli okazję wysłuchać między innymi prelekcji dr Tomasza  Schwarza z Uniwersytetu Przyrodniczego w Krakowie na temat.: Co lepsze dla producentów świń, co lepsze dla środowiska? - czy istnieje konflikt interesów?, czy też wziąć udział w dyskusji na temat Zielonego Ładu i jego skutkach dla producentów mleka, którą poprowadzi Martin Ziaja z Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Cały program paneli dyskusyjnych dla hodowców trzody i bydła można sprawdzić tutaj

Targi Ferma 2022 w nowej lokalizacji

W tym roku Targi Ferma nie odbędą się jak uprzednio w hali EXPO w Łodzi, która obecnie służy za szpital tymczasowy. Niewątpliwie atutami nowej lokalizacji jest wielkość bydgoskiego obiektu, liczne miejsca parkingowe i lokalizacja z dala od centrum miasta.

Jak wziąć udział w targach Ferma 2022?

Aby wziąć udział w imprezie i otrzymać darmowy bilet wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie targów. Trzydniowe tragi Ferma odbędą się w dniach od 25 do 27 lutego 2022. Więcej szczegółów na temat imprezy znajdziesz na stronie: www.targiferma.com.pl

Oprac. Kamila Dłużewicz
Zdjęcie: targiferma.com.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
03. grudzień 2023 22:44