StoryEditorTargi

Targi Ferma w Łodzi już w połowie lutego

06.02.2020., 20:02h
Wkrótce w Łodzi odbędą się targi Ferma, czyli największe w Polsce targi dla rolników zajmujących się chowem i hodowlą zwierząt gospodarskich.

Ćwięrć tysiąca wystawców

W tegorocznej edycji targów weźmie udział około 250 wystawców, w tym producenci pasz, leków i preparatów weterynaryjnych, wyposażenia budynków inwentarskich czy maszyn rolniczych do zbioru pasz.

Wykłady, szkolenia i panele

Tradycyjnie odbędą się również wykłady i szkolenia. Ciekawym panelem dyskusyjnym współprowadzonym przez dr. Ryszarda Kujawiaka będzie ten zatytułowany „Czy krowy są największym zagrożeniem dla środowiska”. Z kolei Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa, ma wziąć udział w debacie o wyzwaniach polskiego rolnictwa w związku z nową Wspólną Polityką Rolną. Będzie również funkcjonowała Strefa Wiedzy, gdzie będzie można uzyskać odpowiedź na wiele szczegółowych pytań o utrzymywanie poszczególnych zwierząt gospodarskich.

"Tygodnik Poradnik Rolniczy" na targach

Zapraszamy także na stoisko „Tygodnika Poradnika Rolniczego” oraz magazynu „Elita Dobry Hodowca” – stoisko D26 w hali Expo. Targi Ferma odbędą się w dniach 14–16 lutego w hali EXPO i MOSiR. Wstęp na imprezę to koszt 20 zł, bilet ulgowy – 10 zł.

Paweł Mikos
fot. arch. Targi FERMA
Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
29. maj 2023 17:06