StoryEditorForum rolnicze

Rolniku, weź udział w Forum Promocji Wołowiny

31.03.2023., 07:03h
Zapraszamy naszych Czytelników na I Wielkopolskie Forum Promocji Wołowiny, które odbędzie się 12 kwietnia w hotelu Moran w Ostrowie koło Powidza.

I Wielkopolskie Forum Promocji Wołowiny

– Produkcja zwierzęca jest konieczna, by rolnictwo było zrównoważone, a o tym, jak to robić jeszcze lepiej, trzeba rozmawiać. Najlepiej robić to w gronie praktyków, którzy odgrywają istotną rolę na drodze od pola do stołu. Począwszy od genetyki, narodzin cielęcia, poprzez opiekę weterynaryjną, żywienie, a skończywszy na sprzedaży i promocji wołowiny, jest jeszcze wiele do zrobienia. Kuchnia polska ma w swojej tradycji wołowinę, chcemy ją przywrócić. Najlepszym sposobem na to jest pokazywanie hodowli z jak najlepszej strony oraz stworzenie konsumentowi możliwości dotarcia do bezpośredniego dostawcy – mówi Sławomir Kaczor, prezes grup producenckich „Bizon” i „Bizon Logistyka”, którzy są organizatorami forum.

Udział w forum jest bezpłatny

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o rejestrację na stronie: wolowina.tygodnik-rolniczy.pl. „Tygodnik Poradnik Rolniczy” objął forum patronatem medialnym.

Magdalena Szymańska
fot. mat. organizatora

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 19:44