targi Ferma BydgoszczDominika Stancelewska
StoryEditorBILETY NA TARGI FERMA 2024

TPR rozdaje bilety na targi FERMA 2024!

19.02.2024., 13:30h
Tygodnik Poradnik Rolniczy oraz magazyn Elita Dobry Hodowca ma dla swoich Czytelników bilety na targi FERMA 2024 w Bydgoszczy! Żeby je zdobyć wystarczy być... szybkim, bo obowiązuje zasada: "kto pierwszy ten lepszy"

FERMA 2024 – czego dotyczą targi i kiedy się odbywają?

Od piątku 23 lutego do niedziele 25 lutego 2024 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym odbędą się na targi Ferma 2023 skierowane do hodowców bydła, świń i drobiu. Od piątku do soboty targi będą czynne w godzinach od 10.00 do 17.00, natomiast w niedzielę od 10.00 do 15.30.

Jak dostać podwójny DARMOWY bilet na targi FERMA 2024 od "Tygodnika Poradnika Rolniczego"?

Tygodnik Poradnik Rolniczy oraz magazyn Elita Dobry Hodowca są patronami prasowymi tegorocznych targów Ferma. I mamy dla naszych Czytelników podwójne bilety na to wydarzenie. I to za darmo!  Żeby dostać jedną z podwójnych darmowych wejściówek na targi FERMA 2024, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ.

Czego można się dowiedzieć i co zobaczyć na targach Ferma 2024?

Podczas targów Ferma 2024 będzie można zobaczyć ofertę około 150 wystawców z Polski i zagranicy. Wśród wystawców pojawią się przedstawiciele firm sprzedających pasze, systemy żywienia zwierząt hodowlanych, dystrybutorzy leków i preparatów weterynaryjnych. Nie zabraknie też firm oferujących projektowanie i budowę budynków inwentarskich oraz przedsiębiorstwa wyspecjalizowane w wyposażenie obór, chlewni czy kurników. Na targach Ferma pojawią się także przedstawiciele spółek oferujących maszyny rolnicze, w tym maszyny do zbioru i konserwacji pasz. 

Ważą częścią bydgoskich targów są także konferencje i debaty dla każdej z grup hodowców. Dr Tomasz Schwarz z UP w Krakowie poprowadzi debatę: "Ilość czy jakość – co ważniejsze w produkcji wieprzowiny?". Hodowców drobiu i producentów jaj może zainteresować chociażby panel "Rynek drobiu i jaj – aktualna sytuacja, trendy, symulacje, perspektywy". Dla hodowców krów będą poruszane aspekty związane m.in. z produkcją mleka A2A2 czy żywienia krów.

Wspólna dla wszystkich hodowców będzie debata o dobrostanie i zdrowiu bydła, świń i drobiu, którą będzie moderować Ryszard Kamiński, Dyrektor KPODR w Minikowie.

Szczegółowy wykaz tematów z poszczególnych konferencji znajdziesz tu: Jakie atrakcje czekają na rolników na targach FERMA 2024?

image
Konkurs walentynkowy

Wygraj romantyczną kolację dla swojej rolniczki lub swojego rolnika

Paweł Mikos

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. kwiecień 2024 17:55