StoryEditorPolicja

Traktorzysta trafił za kraty na 3 lata. Jego ciągnik zmiażdżył 35-latka

24.02.2023., 08:02h
Przez dwa lata ukrywał się przed policją, ale w końcu wpadł. Traktorzysta za spowodowanie wypadku z udziałem ciągnika rolniczego trafi do więzienia.

Bielsk Podlaski. Traktorzysta latami unikał sprawiedliwości

Policjanci z Bielska-Podlaskiego (woj. podlaskie) przez lata poszukiwali traktorzysty, który wymykał się wymiarowi sprawiedliwości. Mężczyzna został skazany na karę więzienia za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Jechał wówczas ciągnikiem rolniczym i był kompletnie pijany – miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie.

- 39-latek nie ukrywał zaskoczenia, kiedy do jego domu weszli mundurowi. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę – podaje podlaska policja.

Orla. Pijany traktorzysta sprawcą śmiertelnego wypadku

Do wypadku, za który do więzienia ma trafić traktorzysta, doszło pod koniec marca 2021 roku. Ciągnik rolniczy, którym kierował 39-latek, wypadł z drogi i przewrócił się na bok. Pojazdem jechał również 35-latek, który na skutek wypadku został przygnieciony ciągnikiem. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł.

Michał Czubak
Fot. PSP Bielsk Podlaski

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
30. listopad 2023 21:06