StoryEditorCo w nowym numerze

W nowym TPR: Czy wieprzowina w Polsce będzie towarem deficytowym?

11.10.2021., 12:10h
W najnowszym 42. wydaniu Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, czy wkrótce zaczniemy importować świnie z Hiszpanii, dlaczego rzepak może podrożeć do 3000 zł/t i jak trudna jest ekologiczna uprawa ziemniaków. Co jeszcze znajdziecie w nowym TPR?

Czy wieprzowina stanie się deficytowa? 

W Polsce produkcja trzody chlewnej spada z roku na rok. Jak tak dalej pójdzie, wieprzowinę będziemy kupować od Hiszpanów. czemu? Bo oni utrzymują prawie trzy razy więcej świń oraz prawie cztery razy więcej loch niż polscy producenci. 

Więcej na str. 10. 

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 42/2021 „Tygodnika Poradnika Rolniczego”  znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • Jak trudna jest ekologiczna uprawa ziemniaka?
  • Dlaczego producenci trzody stają się sponsorami zakładów mięsnych i pośredników?
  • Jakie są korzyści z uprawy poplonów?
  • Jak dopracować do perfekcji system wykorzystywania odpadów z warzyw dla opasów?
  • Pługi od Unii będą prowadzone GPS-em.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

Paweł Mikos

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
20. kwiecień 2024 06:53