Policjanci ledwie dwie godziny potrzebowali na zatrzymanie złodzieja i odnalezienie ładowarki.fot. KPP Kluczbork
StoryEditorkradzież

25-latek ukradł rolnikowi ładowarkę. Wpadł już po 2 godzinach

25.04.2024., 14:30h
Dzięki szybkiej reakcji i skuteczności policji z Kluczborka, Wołczyna oraz Byczyny, udało się odzyskać ładowarkę teleskopową o wartości blisko 200 000 złotych.

Kluczbork. Okradł rolnika, ale wolnością nie cieszył się długo

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu, kiedy to świadek poinformował policję o kradzieży z jednego z gospodarstw rolnych w gminie Byczyna (woj. opolskie). Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy oraz zebranym informacjom, udało się ustalić sprawcę i odzyskać skradzioną ładowarkę teleskopową w ciągu zaledwie dwóch godzin od zgłoszenia.

image
kradzież której nie było

33-latek zgłosił kradzież maszyn rolniczych za 1,5 mln zł. Teraz grozi mu 8 lat więzienia

Policjanci niezwłocznie przystąpili do poszukiwań skradzionego sprzętu, a w akcję zaangażowani byli również funkcjonariusze z Posterunków Policji z Byczyny oraz Wołczyna.

Ładowarka wróciła do właściciela a złodziej do aresztu

Dzięki wspólnej pracy udało się zatrzymać 25-letniego mężczyznę, który po przejechaniu około 20 kilometrów został zatrzymany przez policyjne patrole.

Po wykonaniu czynności służbowych skradziona ładowarka została zwrócona jej właścicielowi. Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono zarzut kradzieży, na który się przyznał. Teraz odpowie przed sądem, gdzie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Michał Czubak

fot. KPP Kluczbork

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. czerwiec 2024 22:10