Poszkodowany rolnik wskazuje uszkodzenia, jakie wyrządził skazany Kamil T.fot. J. Nuckowski
StoryEditorrolnicy podlasie

Kamil T. z Rolnicy Podlasie skazany za kradzież balotów. Jaki wyrok?

19.04.2024., 11:00h
Zapadł ostateczny wyrok w sprawie Kamila T., jednego z bohaterów programu Rolnicy Podlasie. Jaką karę wymierzył mu Sąd Okręgowy w Białymstoku?

Białystok. Kamil T. skazany prawomocnie

Wczoraj (18 kwietnia - dop. red.) przed białostockim sądem zakończyła się sprawa Kamila T., bohatera serialu Rolnicy Podlasie. Mężczyzna wyrokiem sądu I instancji został skazany na karę grzywny w wysokości 150 (sto pięćdziesiąt) stawek dziennych, przy przyjęciu, iż jedna stawka dzienna grzywny równa się kwocie 30 (trzydzieści) złotych oraz zasądził od oskarżonego na rzecz pokrzywdzonego kwotę 1000 (jeden tysiąc) złotych tytułem nawiązki.

image
Przyjedź na "Ranczo Laszki"

Emilka z "Rolnicy. Podlasie" otwiera swoje "Ranczo Laszki" na majówkę!

Skazany mężczyzna pogodził się z tym wyrokiem i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Poszkodowany chciał dla niego surowszej kary - domagała się więzienia. Apelacja nie poszła po jego myśli.

Kamil T. nie trafi do więzienia

Strona apelacji domagała się większej nawiązki z 1000 do 3000 zł, a także wyższej kary grzywny z 4500 do 8000 zł. Poszkodowany w sprawie chciał również, aby Kamil T. trafił do więzienia na dwa miesiące. Żadnego z tych postulatów nie poparł Sąd Okręgowy w Poznaniu, który w całości ją oddalił i utrzymał w mocy wyrok zasądzony przez sąd niższej instancji.

Michał Czubak

fot. J. Nuckowski

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
17. maj 2024 22:48