fot. KPP Tczew
StoryEditorPOLICJA

46-latek ukrył się przed policjantami... na silosie!

24.05.2023., 10:30h
Pomysłowość przestępców nie zna granic. Szczególnie tych, którzy oddech policjantów czują już na swoim karku. Byli tacy, którzy chowali się w słomie, zakopywali się w zbożu, ale chyba jeszcze żaden wcześniej nie wszedł na silos, by uniknąć ręki sprawiedliwości.

Tczew. Ścigany listem gończym ukrył się na silosie

Policjanci z Tczewa (woj. pomorskie) tropili 46-latka, który miał zasądzoną karę za znęcanie się i uszkodzenie ciała. Ścigany miał do odbycia 10 miesięcy więzienia, ale nie miał zamiaru oddawać się w ręce sprawiedliwości. Zamiast tego wolał uciekać. - Kryminalni z tczewskiej komendy pracując nad zatrzymaniem osób skazanych przez wymiar sprawiedliwości, za popełnione przestępstwa ustalili, że poszukiwany listem gończym 46-latek może przebywać w jednej z miejscowości w powiecie gdańskim. W piątek policjanci pojechali we wcześniej wytypowane miejsce, lecz na pierwszy rzut oka nikogo nie zauważyli – informuje st. post. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.

Policjanci zaczęli się rozglądać i znaleźli poszukiwanego… na silosie zbożowym.

Wszedł na silos z nadzieją, że nie zostanie wypatrzony

Nietypowe miejsce ukrycia się 46-latka okazało się kiepską kryjówką. Policjanci wypatrzyli go i sprowadzili do na ziemię, gdzie został zatrzymany, a następnie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi niemal cały rok.

Michał Czubak
Fot. KPP Tczew

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
24. kwiecień 2024 04:16