20-letni pasażer ciągnika trafił do szpitala.fot. Mazowiecka Policja
StoryEditorwypadki

70-latek Lexusem wyprzedzał ciągnik na skrzyżowaniu. Ranny został młody rolnik

09.07.2024., 11:00h
Na trasie Sierakowo-Zawadki doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. W wyniku wypadku ranny został pasażer ciągnika rolniczego, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Przasnysz. Zderzenie lexusa z ciągnikiem rolniczym

W poniedziałkowy poranek około godziny 9:27, na trasie Sierakowo-Zawadki (woj. mazowieckie) doszło do groźnego zderzenia lexusa z ciągnikiem rolniczym. 70-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierujący samochodem osobowym marki Lexus, podczas wykonywania manewru wyprzedzania na skrzyżowaniu dróg, doprowadził do zderzenia z ciągnikiem rolniczym marki Ursus. Ciągnik prowadzony był przez 43-letniego mieszkańca tego samego powiatu.

image
Maszyny rolnicze

Ursus C-360 za 15 tys. zł prosto z wojska. Na wyprzedaży też dostawczaki i przyczepy

W wyniku wypadku ciągnik przewrócił się i ranny został podróżujący nim 20-letni mężczyzna. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Policja apeluje o ostrożność na drogach

Manewr wyprzedzania, choć wydaje się prosty, jest jedną z częstszych przyczyn zderzenia pojazdów. Przasnyscy policjanci zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. - Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie - mówi mł. asp. Ilona Cichocka z mazowieckiej policji.

Michał Czubak

fot. Policja Mazowiecka

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
09. lipiec 2024 11:02