fot. Policja Biała Podlaska
StoryEditorWYPADKI

85-latek chciał wyładować drewno na opał. Zginął przejechany przez ciągnik

25.09.2023., 11:00h
W trakcie rozładunku drewna opałowego 85-letni mężczyzna został potrącony przez ciągnik rolniczy i rozrzutnik. Życia mężczyzny nie udało się uratować. Zginął na miejscu.

Wisznice. 85-latek zginął pod kołami ciągnika rolniczego

Do wypadku doszło 21 września na terenie gminy Wisznice (woj. lubelskie). Zdarzenie miało miejsce na prywatnej posesji i doszło do niego podczas rozładunku drewna opałowego. Wypadek zakończył się tragicznie - zginął 85-latek, który został przejechany przez własny ciągnik z rozrzutnikiem, na którym znajdowało się drewno opałowe.

Policja o wypadku w gminie Wisznice

—  Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 85-latek w trakcie rozładunku drewna opałowego na terenie prywatnej posesji przypadkowo włączył bieg pracującego ciągnika. Po tym uruchomiona maszyna oraz podpięty do niej rozrzutnik przejechał po 85-latku. Niestety pomimo podjętych czynności ratunkowych, życia mężczyzny nie udało się uratować. Na skutek poniesionych obrażeń 85-latek poniósł śmierć na miejscu. Decyzją prokuratora, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych — mówi komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z policji w Białej Podlaskiej.

Michał Czubak

fot. Policja Biała Podlaska

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
06. grudzień 2023 17:54