Po wydobyciu 68-latka spod traktora lekarz stwierdził zgon.fot. arch. policja.pl
StoryEditorwypadek

Ciągnik wpadł do rowu i zmiażdżył traktorzystę. Zginął na miejscu

29.05.2024., 08:00h
W poniedziałek, 27 maja około godziny 9:10, na szutrowej drodze w pobliżu Południowej Obwodnicy Zielonej Góry doszło do tragicznego wypadku.

Zielona Góra. Wypadek Ursusa zakończony śmiercią 70-latka

Kierowca ciągnika rolniczego z przyczepą z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z drogi do rowu. Niestety, w wyniku tego zdarzenia doszło do śmierci traktorzysty.

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratownicze. W działaniach brały udział cztery zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Jako pierwsi na miejsce przybyli strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze, którzy natychmiast podjęli działania ratunkowe.

image
wypadki

26-latek pomagał w klasztorze. Zginął przygnieciony przez ciągnik

Rolnik był przygnieciony przez traktor

Ciągnik został szybko ustabilizowany, co pozwoliło strażakom na przystąpienie do wyciągania poszkodowanego. Pomimo szybkiej akcji ratowniczej, na pomoc było już za późno. Lekarz obecny na miejscu stwierdził zgon traktorzysty. Ofiarą wypadku okazał się 68-letni mieszkaniec Świdnicy. Ciało denata zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Na miejscu tragedii działania prowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn zdarzenia.

Michał Czubak

fot. ilustrująca/arch. policja.pl

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
15. czerwiec 2024 20:30