fot. PSP Tarnów
StoryEditorWYPADEK

Ciągnik z przyczepą wylądował w rowie po zderzeniu z osobówką

04.01.2024., 08:30h
W środowe przedpołudnie, 3 stycznia, doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze wojewódzkiej 975 w miejscowości Łętowice (woj. małopolskie). Około godziny 11:00 doszło do kolizji pomiędzy ciągnikiem rolniczym z przyczepą a samochodem osobowym.

Tarnów. Ciągnik na boku po zderzeniu z osobówką

Według informacji przekazanych przez służby, zdarzenie miało miejsce na łuku drogi, w pobliżu miejscowego kościoła. Po dojeździe służb ratunkowych na miejsce zastano ciągnik rolniczy, który częściowo znajdował się w rowie, a częściowo na pasie ruchu oraz samochód osobowy. Traktor był przewrócony na lewy bok.

Poszkodowani sami opuścili pojazdy

Na szczęście dla osób biorących udział w zderzeniu, nic poważnego im się nie stało. Osoby podróżujące pojazdami, które zderzyły się w Łętowicach, opuściły je o własnych siłach, jeszcze przed przyjazdem służb ratowniczych. Po przebadaniu na miejscu zdarzenia przez służby medyczne, ustalono że zdarzenie to można zakwalifikować, jako kolizję.

Policja sprawdziła trzeźwość uczestników kolizji i sprawcę ukarała mandatem. Jak się okazało, zawinił kierujący ciągnikiem rolniczym.

Michał Czubak

fot. KP PSP Tarnów

Warsaw
wi_00
mon
wi_00
tue
wi_00
wed
wi_00
thu
wi_00
fri
wi_00
18. czerwiec 2024 12:12